Mořský svět


Ukázat na mapě +420 220 103 275        info@morsky-svet.cz  |  www.morsky-svet.cz
Mořský svět
Mořský svět, Zdroj:Mořský svět, Zdroj:Mořský svět, Zdroj:Mořský svět, Zdroj:

Navštivte největší mořské akvárium v České republice! Mořský svět čítá více než 150 druhů mořských ryb a dalších mořských živočichů, kteří se prohánějí v moderních akváriích. Celková atmosféra tohoto místa činí z návštěvy nezapomenutelný zážitek.

Mořský svět je největším mořským akváriem v České republice a nachází se v něm unikátní stálá výstava mořských ryb a dalších mořských živočichů. Tito živočichové žijí v moderních akváriích, která dokonale simulují jejich přirozené prostředí. Dominantou Mořského světa je jedinečná průhledová nádrž o objemu 27 000 litrů sladké vody a největší nádrž o objemu 100 000 litrů, ve které se prohání žralok bělocípý a černocípý. V dalších nádržích a akváriích můžete pozorovat více než 150 druhů ryb a ostatních vodních živočichů. Najdete zde murény, mořské koníky, mořské ježky, hvězdice, krevety, humry, kraby, sasanky, perutýny, rejnoky a spoustu pestrobarevných rybiček.

Tento fascinující podmořský svět se rozkládá na ploše větší než 1000 m2 a celá výstavní místnost je vyzdobena zajímavými kresbami a doplněna o jedinečnou podlahovou projekci. V prvním patře je nainstalována 25 metrů dlouhá podmořská korálová jeskyně, v jejíž umělé skalní stěně jsou zabudována menší atypická akvária. Po procházce touto korálovou jeskyní budete okouzleni a odnesete si odtud nezapomenutelný zážitek.


Podrobné informace

Adresa: Výstaviště, Praha,
GPS: 50.10565, 14.4318
tel.: +420 220 103 275
e-mail: info@morsky-svet.cz
web: www.morsky-svet.cz

Hodnocení


Mořský svět - akce pro děti

Mořský svět - Pravidelné akce

Mořský svět - Pravidelné akce

Každé úterý od 15:00 - krmení žraloků Každý čtvrtek od 13:30 - krmení živočichů z rukou potápěče Kařdý poslední pátek v měsíci - noční prohlídka s průvodcem  

01.01.2010 - 01.01.2110 | Praha

Jak se Vám líbilo ...

07.02.2017gustav gabor
dobrej nevim jestli stetovi , hledam vykend i z ubytovanim zmoznosti plavani atd.
Hodnocení: 3
10.12.2015s7IKEVZHMr
1. Most J-1 visas are limited to a year, max, so it sonuds as if you have already violated visa regulations. As an overstayer, you are subject to arrest, detention (jail), deportation, and a 10-year bar to reentry.2. They J-1 typically requires the holder to return to their own country for a minimum of 2 years before they are eligible to apply for any other visa. If your visa has this restriction, you are already in violation of the terms of your visa because you did not return home immediately upon completion of the J-1 assignment/project and before your visa was up.3. J-1 visaholders are not eligible for change of status to legal permanent resident. You have to be petitioned by an immediate blood relative who is a US citizen, and who has sufficient income and assets to file Affidavit of Support. If you had someone eligible to sponsor your immigration, I suspect you would never have bothered with a J-1.As an immigration-law violator, go home. You will not be able to apply for any visa for 10 years after you return to your country. If by some tiny chance, your J-1 visa is still valid and you are still on that assignment/program, you must return to your own country as soon as you wrap up that assignment/program and before the expiration date of that visa, and stay home for 2 years, or you will not be returning to the US anytime in the next decade or more. +4Was this answer helpful?
Hodnocení: 4


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Petřínská rozhledna v Praze - autor Hynek Moravec, licence CC 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Veselá kavárna Brno-Řečkovice - Mikulášská veselice

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Zámek Mníšek pod Brdy - Výstava panenek Barbie

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »