Mořské akvárium Ostrava


Ukázat na mapě 420 596 167 424        WOA@seznam.cz  |  www.akvarium-ostrava.cz
Mořské akvárium Ostrava

Přijďte se podívat na fascinující podmořský svět. Uvidíte mořské ryby, žraloky, vodní želvy, mořské koníky, ale také několik druhů opic.

Mořské akvárium, které se nachází nedaleko centra Ostravy, nabízí stálou expozici mořské a sladkovodní fauny a flóry. Návštěvníci zde mají možnost nahlédnout do fascinujícího podmořského světa a pozorovat různé druhy ryb a další mořské živočichy. Můžete zde spatřit murény, žraloka útesového, krokodýla nilského, piraně, mořské koníky, vodní želvy a další vodní živočichy. Ze suchozemských živočichů jsou zde zastoupeni opice, konkrétně kosmani a tamaríni.

Expozice se rozkládá na celkové rozloze 350 m2 a kromě jednoho většího akvária pro žraloky se jedná spíše o menší nádrže.


Podrobné informace

Adresa: Výstaviště Černá louka 3189, Ostrava,
GPS: 49.833849722222, 18.295039722222
tel.: 420 596 167 424
e-mail: WOA@seznam.cz
web: www.akvarium-ostrava.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

28.10.2013Kája
Něco tak hnusného jsem dlouho neviděla. Dvě ryby plavající břichem nahoru ohlodávaly další menší rybky, opice za špinavým zmazaným sklem nebylo ani vidět, a divím se, že ostatní zvířata vůbec žila. Nechápu tu drzost, že si ode mě někdo za tuhle katastrofální prohlídku vzal peníze.
Hodnocení: 0
26.10.2013martin
Katastrofa absolutně nejhorší zážitek.Hnus,hnus,hnus....
Hodnocení: 1
18.10.2013Josef Novák
Jděte raději do prodejny akvarijních rybek a uvidíte toho daleko více a zadarmo. Utratili jsme za vstup 200,- Kč a prohlídka byla zhruba za 5 minut ukončena. Z toho velkého množství mořských živočichů uvedených na stránkách je tam asi 5 - 10 mořských ryb asi ve třech nic moc založených nádržích. Většina nádrží je sladkovodních a jsou tam rybky, které uvidíte v každé akvaristice (ale v každé prodejně uvidíte daleko více druhů). Potom jsou tam nějaké želvy (asi 2 menší nádrže), 1 voliéra opic (kosmanů) a 1 terárium s 2 hady, kteří samozřejmě jen leží a nehýbou se. Závěr - vůbec nenavštěvovat a raději utratit skoro stejné vstupné za návštěvu ZOO, které budete procházet i půl dne a mořské akvárium je tam také (daleko lepší)
Hodnocení: 1
10.05.2013Kathline
Dobrý den, minulý týden jsem byla se synovcem navštívit mořský svět. Byla jsem v šoku jak je to tam škaredé, smradlavé a hlavně malé!!!! Za 5 akvárek, kde je jen ryba, která chudák nemá ani trochu živých rostlin ve vodě, jen špinavou vodu, jsem zaplatila 160 kč! Děs, děs a ještě jednou děs. Příště raději zajdu do akvateriátu.
Hodnocení: 1
17.02.2013Jedtesdetmi.cz
Dobrý den, redakce přebrala informace ze stránek www.akvarium-ostrava.cz. Na těchto stránkách jsou informace shodné s informacemi, které uvádíme na stránkách Jedtesdetmi.cz. Znamená to tedy, že stránky www.akvarium-ostrava.cz nejsou oficiálními stránkami Mořského akvária Ostrava?
Hodnocení: 1
16.02.2013akvarium-ostrava
Vážení, akvárium po 15 letech právě prochází rekonstrukcí a to za provozu, což je také uvedeno při vstupu. Rekonstrukce bude do dubna 2013 Co se týče pozvánky na těchto stránkách, vůbec s námi nebyli konzultovány a jsou překopírovány někdy z roku 2006, do té doby jsme měli koníky.
Hodnocení: 3
16.02.2013chicquitto
Souhlasím, opravdu katastrofa. Pár zvířátek k vidění je, ale špinavá aq, často bez značení, mořskou floru jsme fakt nenašli (až na jeden škaredý korál - bez označení), a nejhorší - všude přítomný smrad!!!!! Mého syna nejvíc nadchnul papušek Žako (že by taky patřil do mořského světa?) Jsem ráda, že jsem si tam zašla jen se synem a zkoušku než tam zavedu návštěvu.
Hodnocení: 1
09.02.2013Hynek
Zajděte si do zverimexu a máte to zadarmo.
Hodnocení: 1
01.10.2012Daniel Valíček
Nechápu,že má vůbec někdo tu drzost nazývat tu hrůzu mořským akváriem.A ty podvodníky co za to vybírají takové peníze bych zavřel za podvod.Měl jsem tu návštěvu,kterou mě napadlo zavést do té hrůzy.Nikdy více jsem se za ostravu tak nestyděl.Okamžitě tu hrůzu zavřete-podvodníci.
Hodnocení: 1
28.12.2011Petra84
Dobrý den,rozhodně nedoporučiji a naprosto souhlasím s panem Jaroslavem. Jedna velká katastrofa.
Hodnocení: 1
06.08.2011Jaroslav Paasek
Zdravím! Akvarium Černá louka? Katastrofa! Akvaria jsou špinavá, rybky jsou neoznačené, velikost výstavy vůbec neodpovídá ceně i v Hornbachu toho vidíte víc! Než vyhodit dvě stovky, tak je raději dám bezdomovcům.
Hodnocení: 1


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Divadlo LOKVAR - Sněhurka (v Divadle Alfa Plzeň)

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Zámek Loučeň

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »