Legoland Günzburg (Německo)


Ukázat na mapě  info@legoland.de  |  www.legoland.de
Legoland Günzburg (Německo)
Legoland Allee Německo , Zdroj: www.legoland.deLegoland Německo - Miniland, Zdroj: www.legoland.deLegoland Německo - Lego x-treme, Zdroj: www.legoland.deLegoland Německo - Podmořský svět, Zdroj: www.legoland.deLegoland Německo - Horská dráha, Zdroj: www.legoland.de

Zábavní park plný akce, zábavy a dobrodružství, ve kterém si můžete vybrat z osmi dobrodružných světů. Na ploše 13 hektarů se nachází 40 atrakcí a nudit se zde nebudou děti ani dospělí.


Není snad člověka, který by neznal Lego – malé barevné kostičky, ze kterých se dá postavit snad cokoliv. V Legolandu, německém zábavním parku, jich najdeme na ploše 13 hektarů (představte si je jako 26 fotbalových hřišť) dokonce 50 milionů. Právě z tolika kostiček je sestaven tento kouzelný svět, kde si každý přijde na své. 

Srdcem Legolandu je tématický park Miniland, ve kterém je zobrazen svět v měřítku 1:20. Můžete si zde prohlédnout zmenšeniny evropských měst a staveb včetně všech nepatrných detailů, a to za zvukového i pohybového doprovodu.

Dalšími tematickými oblastmi Legolandu jsou:

 • Lego City – město z Lega plné rychlých i vodních atrakcí,
 • Amazon – zde se seznámíte s rybami a jinými vodními živočichy žijícími v Amazonii,
 • Pirate Land – pirátská země, Adventure Land – zde se džípem vydáte do divoké džungle z Lega a necháte se svézt 12 metrů dlouhým vodopádem,
 • Knights´ Kingdom – země rytířů se starověkým hradem, kam se dostanete přes padací most z Lega a kde si budete moci vyzkoušet rýžování zlata. Kreativitu a představivost můžete rozvíjet v části Imagination, kde si můžete sestavit vlastní Lego automobil nebo pozorovat park z pozorovací věže
 • Poslední část zábavního parku, Lego X-Treme, je nabitá akcí a rychlostí. Čekají vás zde závody na člunech či vysokorychlostní dráha.

Podrobné informace

Adresa: Günzburg,
GPS: 48.4255597221, 10.2982097221
e-mail: info@legoland.de
web: www.legoland.de

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

10.12.2015Q5Lq3viW5yD
Greetings, I did a painting of an urban lasdncape two years ago and and it was purchased in a gallery by an interior designer. The designer resold and placed it in their clients home. I recently discovered the painting in the background of a scene in a retail catalog; in two preceding publications and their online website. The designers name was credited in the catalog but I (the artist) was never asked permission for the paintings image to be reproduced. I did not sell the copyright to the designer and I don know if anyone even contacted the gallery for permission. My question, is this a case worth pursuing? Thank you.
Hodnocení: 3
10.12.2015sSsLAZpsN0xq
I recently strtaed a party planning business here in Toronto, Canada where we do hockey parties using vintage and new table hockey games. For most of my games that I use for our parties, I built replicas of NHL arenas, all accurate from the sponsors on the boards, current names of all the players to the signage on the ice. I DO NOT SELL the games modified this way since we are strictly a party company but I do use them for parties and events. What kind of permissions would I need if necessary or since they aren being sold commercially and I am not a retailer, am I safe?
Hodnocení: 5
13.08.2014plsf
Docela fajn, děti 4 a 6 let docela nadšené. Starší (6 let a 122cm) pustili kromě dračí dráhy na všechny atrakce.
Hodnocení: 4
28.03.2012Nikča x)
Do legolandu jedeme za 6 tejdnů,když jsem si tohle všechno přečetla,tak věřím že to tam bude supeeer :)
Hodnocení: 5
05.06.2011Aňulin?a ;*
Nejlepší den s nejlepčíma lidičkama, nej wodní swět a horský dráhy pak asi 10 za sebou na bionycly pstě no *Comment* ;D
Hodnocení: 1


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Veselá kavárna Brno-Řečkovice - S tetinama na zelenou

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »