Lanový park SPIDERS CENTRE Říčky


Ukázat na mapě +420 608 301 000        info@lanovyparkricky.cz  |  www.lanovyparkricky.cz
Lanový park SPIDERS CENTRE Říčky

Lanový park SPIDERS CENTRE Říčky je určen pro širokou veřejnost a nabízí adrenalinové zdolávání malého, středního či velkého okruhu, přejezd gravitační lanovkou nad Hlubokým potokem. Pro nejmenší (od 110 cm) máme připraven mini park, na kterém mohou za dohledu doprovázejících pilovat lezecký um. Doprovázející osoby jistě ocení, možnost posezení přímo v centru dění s možností občerstvení.


Lanový park - (lanové centrum) je určen pro širokou veřejnost a nabízí adrenalinové zdolávání malého, středního či velkého okruhu, přejezd gravitační lanovkou nad Hlubokým potokem. Pro nejmenší máme připraven mini park, na kterém mohou za dohledu doprovázejících pilovat lezecký um. Doprovázející osoby jistě ocení, možnost posezení přímo v centru dění s možností občerstvení.

Na návštěvníky čeká více jak šedesát překážek ve výšce 3 až 16 m nad zemí na ploše o rozloze cca. 3500 m2. Překážky jsou zhotoveny převážně z dřevěných prvků, kvalitních ocelových a nylonových lan. Každý spiderman se jistí na ocelovém laně připevněném ve výšce cca 180 cm nad překážkou.

Na malém okruhu budete překonávat rozmanité překážky mezi plošinami ukotvenými na zdravých vzrostlých stromech, s možností vyhnout se obtížnějším prvkům. Střední okruh určený pro zdatné jedince, zahrnuje již několik náročnějších překážek. Velký okruh navazuje na malý a střední okruh a je zakončen přejezdem nad potokem Hluboký. Sjezd lanovkou nad potokem Hluboký je možné absolvovat samostatně, na druhé straně vystoupat k vrcholu smrku a ještě jednou se spustit zpět přes potok do výchozího místa.

Než se pustíte do tohoto nevšedního dobrodružství na malém, středním a velkém okruhu zkontrolujeme vaši minimální výšku 140 cm, což je jediný limitující faktor z důvodu správného jištění účastníka. Pro mini-park je limitující výška pouhých 110 cm a doporučená maximální výška je 150 cm. 

Instruktoři lanových a překážkových drah vám pomohou se správným oblečením celotělových úvazků, vybaví vás nezbytnou bezpečnostní přilbou a především párem jistících prvků. Instruktoři vás po té náležitě proškolí a absolvují s každým cvičný trenažér, na kterém si osvojíte základní dovednosti nezbytné pro vaši bezpečnost. Po úspěšném zvládnutí trenažéru si již sami budete vychutnávat nezapomenutelné prožitky.


Návštěvní doba:
Květen víkendy 10.00 - 18.00
Červen denně 10.00 - 18.00
Červenec, srpen denně 9.00 - 18.00
Září denně 10.00 - 18.00
Říjen víkendy 10.00 - 18.00

Podrobné informace

Adresa: Říčky v Orlických horách,
GPS: 50.224833, 16.462583
tel.: +420 608 301 000
e-mail: info@lanovyparkricky.cz
web: www.lanovyparkricky.cz

Hodnocení


Lanový park SPIDERS CENTRE Říčky - školní exkurze

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Divadlo Alfa Plzeň - ŽABÁKOVA DOBRODRUŽSTVÍ

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Aquapark Krakov (Polsko) - Park Wodny Krakow

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »