Lanové centrum Brno - Jungle Park


Ukázat na mapě +420 775 586 453      www.junglepark.cz
Lanové centrum Brno - Jungle Park
Lanové centrum Jungle Park, zdroj www.junglepark.czLanové centrum Jungle Park, zdroj www.junglepark.czLanové centrum Jungle Park, zdroj www.junglepark.czLanové centrum Brno - Jungle Park, Zdroj: www.junglepark.czLanové centrum Brno - Jungle Park, Zdroj: www.junglepark.cz

Jungle park je sportovně-rekreační areál určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým. Pro děti od 4 let (resp. 100 cm) je připravena Mauglího trasa o deseti překážkách zavěšených ve výšce 2 až 4 m. Pro děti od 120 cm je připravena Bálúova Junior trasa, která má již dvacet překážek.

Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky. Jeho poloha v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra z něj dělá pro svou dostupnost atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

V lanovém parku Vás čeká okruh 33 vysokých lanových překážek o délce 356 m, zavěšených ve výšce 3-7 metrů nad zemí. Zdolání celé trasy není nijak fyzicky náročné. Vyzkoušet můžete i dva 40m přejezdy přes řeku Svratku.

Jungle park je sportovně-rekreační areál, určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám a všem, kteří chtějí zažít netradiční zážitek v korunách stromů. Velmi vhodný je park pro školní výlety. Přinese dětem dobrodružství v přírodě a obohatí je o nové zážitky a zkušenosti.

Pro děti od 4 let resp. od 100cm výšky je připravena Mauglího trasa se samojistícím systémem zajišťující bezpečné lezení i takto malým dětem. Trasu tvoří okruh 10 lanových překážek zavěšených ve výšce 2-4m. Děti na trase postupně vyzkoušejí nejrůznější lávky, žebříky a sítě. Na závěr trasy překonají ve speciální jezdící houpačce vzdálenost třicet metrů.

Bálúova Junior trasa  - novinka roku 2010. Trasa je určená hlavně rodinám s menšími dětmi (od 120cm výšky ). Má 20 překážek a celkovou délku 356m. Bálúova trasa je o malinko lehčí než základní trasa, jsou na ní ale rafinovanější překážky   :-).


Podrobné informace

Adresa: Bauerova 5, Brno,
GPS: 49.18260556, 16.57409167
tel.: +420 775 586 453
web: www.junglepark.cz

Hodnocení


Lanové centrum Brno - Jungle Park - školní exkurze

Jungle park Brno - Školní výlet v lanovém centru

Jungle park Brno - Školní výlet v lanovém centru

Nabízíme speciální cenu pouze pro školní skupiny, zájmové kroužky a organizace pracující s mládeží. Na každých 10 žáků má jeden učitel vstup ZDARMA! Tato nabídka platí pouze ve určených dnech a hodinách pro školní akce. Skupina 25-ti žáků projde parkem za cca. 2h.

Brno

Jak se Vám líbilo ...

29.07.2014vašek
v lepším lanovém centru sem nebyl bylo to vinikajicí
Hodnocení: 5
08.06.2011Lída
Mega luxus, ale nejlepší byl instruktor Pavel :)*
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Kam s dětmi na Třeboňsku - Cesta okolo Světa

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Rychlostní bobová dráha Stoaninger Alm, Rakousko

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »