Lanové centrum Baldovec


Ukázat na mapě +420 582 395 440        info@baldovec.cz  |  www.baldovec.cz
Lanové centrum Baldovec
Lanové centrum Baldovec, zdroj www.baldovec.czLanové centrum Baldovec, zdroj www.baldovec.czLanové centrum Baldovec, zdroj www.baldovec.czLanové centrum Baldovec, Zdroj: www.baldovec.czLanové centrum Baldovec, Zdroj: www.baldovec.cz

Relaxační středisko Baldovec v Moravskoslezském kraji vám nabízí široké možnosti vyplnění volného času. V místním lanovém centru můžete prověřit svoji odvahu a prohlédnout si krásné okolí z ptačí perspektivy. Vedle lanového centra můžete využít i služeb ubytování a prostoru pro relaxaci a mnoho jiného.


Lanové centrum Baldovec

Lanové centrum

Je jednou z nejoblíbenějších atrakcí, kterou zařazujeme do většiny našich programů, které Vám nabízíme a jsou realizovány v našem adrenalinovém parku.

Lanové centrum má celkem 16 lanových mostů a překážek umístěných ve výšce 8 – 9 metrů nad zemí. Bezpečnost je dána dvojitým jištěním a zkušenými programovými specialisty.

Horolezecká věž

Je jedinou celodřevěnou stavbou ve střední Evropě, která se může pochlubit výškou 23 metrů.

K dispozici máme dvě cvičné lezecké stěny, které mají výšku 12 metrů, čtyři stěny náročnější s výškou 12 a 20 metrů. Čelní stěna, která měří cca 21 metrů je řazena do programů pro náročné a nejnáročnější, je podstatně těžší jak na Vaši šikovnost, tak na odvahu, najdete zde nesčetné množství horolezeckých cest.

V boční části věže si můžete prověřit šikovnost a logickou úvahu při lezení za pomoci kolíků a v neposlední řadě šikovnost při zdolávaní 21 metrů vysoké opičí dráhy.

Lanovka

Jedinečná možnost prohlednout si Baldovec z ptačí perspektivy. Na multifunkční horolezecké věži vystoupáte do výšky 16 metrů; při pohledu dolů se Vám možná zatočí hlava, ale nemusíte se bát, dvojité jištění je testováno na několikatunovou zátěž, takže není se na co vymlouvat, vše je jen otázkou Vaší odvahy.

Instruktor Vás obleče do úvazku a připne na dvojité lano. Po krátkém rozběhu a odrazu od rampy mnozí zavřou oči a zatají dech… Lanovka je 140 metrů dlouhá.

Tarzaní skok

Instruktor Vás obleče do úvazku, zajistí dvojitým jištěním a pak je to již jen na Vás. Po provazovém žebříku vystoupáte do výšky 7 metrů, přelezete provazovou lávku a pokračujete výstup do korun stromů ve výšce 18 metrů.

Po odrazu a skoku do prázdna prožijete nezapomenutelný zážitek umocněný přetížením v hodnotě několika G.    

Big swing

Dospělí, děti a studenti 100,-Kč /1 seskok, (každý další seskok 50,-Kč)

 • Obří houpačka v 9 metrech nad zemí
 • Pilotní trenažér

Vraťte se zpět do dětských let a vyzkoušejte si obří houpačku s počátečním 3 metrovým volným pádem a následným přetížení několika G. Díky této aktivitě zažijete naprosté vyplavení adrenalinu do Vašeho těla.


Podrobné informace

Adresa: Baldovec, Rozstání,
GPS: 49.41315, 16.80859167
tel.: +420 582 395 440
e-mail: info@baldovec.cz
web: www.baldovec.cz

Hodnocení


Lanové centrum Baldovec - školní exkurze

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Tvrz Hummer Praha - Valkýry

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Veselý Kopec - Hrnčířská sobota

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »