Hvězdárna Karlovy Vary


Ukázat na mapě +420 777 953 421        hvezdarna.kv@email.cz  |  http://astropatrola.cz
Hvězdárna Karlovy Vary
Hvězdárna Karlovy Vary, Zdroj: http://astropatrola.czHvězdárna Karlovy Vary, Zdroj: http://astropatrola.czHvězdárna Karlovy Vary, Zdroj: http://astropatrola.czHvězdárna Karlovy Vary, Zdroj: http://astropatrola.czHvězdárna Karlovy Vary, Zdroj: http://astropatrola.cz

Nahlédněte do tajemného vesmíru prostřednictvím dalekohledu nebo stálé expozice. Pro rodiče s dětmi jsou připravena sobotní astronomická odpoledne, která zahrnují poučné astronomické pohádky a zvláštní pozorování odpolední oblohy.

Večerní pozorování oblohy

Na večerní pozorování doporučujeme přijít, je-li jasno a není-li silný vítr. Jen tehdy probíhá pozorování oblohy. Ověřit si povětrnostní situaci je možno na obrazu vysílaném z celooblohové kamery nebo na telefonu 777 95 34 22. Vstup do objektu hvězdárny provozovatelem je umožněn vždy 30 minut před uvedeným začátkem programu. Návštěvníci si tak mohou prohlédnout stálou expozici hvězdárny.

Sobotní astronomická odpoledne

Dětem a jejich rodičům nabízíme pravidelnou odpolední prohlídku hvězdárny s možným pozorováním slunce či planet viditelných na odpolední obloze. Na místě si lze vybrat z široké nabídky našich vlastních odborných astronomických pořadů či astronomických pohádek, koupit astronomické publikace, pohlednice a suvenýry, Turistickou známku číslo 1531 a také stylové kapesní Sluneční hodiny.

Astronomické víkendovky pro děti od 8 do 14 let

Hvězdárna K. Vary pořádá rekreační, pobytovou akci pro děti ve věku 8 -14 let se zájmem o pozorování hvězdné oblohy, smyslem pro společné hry a kamarádství. Spolu s odbornými instruktory nabízíme dětem během pobytu přímo v prostředí hvězdárny kompletní program, jehož náplní jsou především společné hry, výlety do blízkého okolí a noční pozorování hvězd. Ubytování a strava je zajištěna. Smyslem celé akce je děti seznámit se základními poznatky o vesmíru, a nabídnout jim prostor k poznání nových kamarádů s podobnými zájmy. Bližší informace obdržíte na tel. čísle 777 95 34 23.


Podrobné informace

Adresa: K letišti 144, Karlovy Vary,
GPS: 50.21517222, 12.90530278
tel.: +420 777 953 421
e-mail: hvezdarna.kv@email.cz
web: http://astropatrola.cz

Hodnocení


Hvězdárna Karlovy Vary - kurzy a kroužky

Hvězdárna Karlovy Vary - školní exkurze

Hvězdárna Karlovy Vary - Program pro školní exkurze

Hvězdárna Karlovy Vary - Program pro školní exkurze

V hvězdárně jsou na výběr programy pro mateřské školy, doplněné promítáním pohádek, i výukové programy pro žáky základních a středních škol. Vybrané výukové programy mohou proběhnout přímo ve vaší škole. Od května do září nabízí hvězdárna také vícedenní pobyty v táborové základně.

Karlovy Vary

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Zábavný park Freizeit-Land Geiselwind, Německo

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »