Freizeitpark Plohn, Německo


Ukázat na mapě +3760634163      www.freizeitpark-plohn.de
Freizeitpark Plohn, Německo
Freizeitpark Plohn, Německo, Zdroj: www.freizeitpark-plohn.deFreizeitpark Plohn, Německo, Zdroj: www.freizeitpark-plohn.deFreizeitpark Plohn, Německo, Zdroj: www.freizeitpark-plohn.deFreizeitpark Plohn, Německo, Zdroj: www.freizeitpark-plohn.deFreizeitpark Plohn, Německo, Zdroj: www.freizeitpark-plohn.de

Uprostřed přírodní chráněné oblasti Plohnbauchaue se nachází zábavný park Freizeitpark Plohn, který je velmi oblíbený u velkých i malých návštěvníků. Čeká tu na vás spoustu zábavy a dobrodružství v podobě asi 70 atrakcí, které jsou uspořádány do tematických okruhů od westernového městečka, pohádkového lesu až po Dinopark.

Freizeitpark Plohn se nachází nedaleko českých hranic, blízko města Lengenfeld.

Pěšiny parku vás zavedou k motokárám, kde si můžete zazávodit nebo k pravým vikinským lodím. V pohádkovém lese vás do země pohádek zanese Sněhurka a sedm trpaslíků, Červená Karkulka, kocour v botách a krajinou vás provedou mluvící stromy až k dráze na divoké vodě.

Jako magnet působí na návštěvníky nejdivočejší horská dráha v saském Německu „El Toro“, která se tyčí do výšky 28m. Její strmé křivky a divoké vzestupy a pády si vychutnáte na trase 725m dlouhé, při maximální rychlosti 75km/h.

V Dinoparku uvidíte dinosaury ve skutečné velikosti,  dále projdete japonskou zahradou, kde se můžete těšit na atrakce jako je dračí houpačka. Nemalé dobrodružství jistě zažijete ve městě na divokém západě.

Pokud se budete chtít pokochat krajinou a kouknout se na chráněná volně žijící zvířata, není nic lehčího než nasednou do vláčku. Nechybí zde ani řádné občerstvení U Baby Jagy.

Ve Freizeitparku Plohn je také originální hotel, ve kterém můžete přespat na seně nebo si objednat pohádkový apartmán a spát zde ve stylovém úboru.


Podrobné informace

Adresa: Rodewischer Strasse 21, Lengenfeld,
GPS: 50.5660997222, 12.3965299999
tel.: +3760634163
web: www.freizeitpark-plohn.de

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

19.07.2012terka
tady je to uzasny
Hodnocení: 5
12.04.2012jjajaa
v Plohn se mi moc libilo, byla jsem tas s moji tridou pred prazdninami a vychitali jsme velmy dobbre pocasi. Doporucuji navstibit :)
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Zážitková stezka Duch pralesa - Plešné jezero

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »