Dinopark Ostrava


Ukázat na mapě +420 552 308 335        ostrava@dinopark.cz  |  www.dinopark.cz/dinopark-ostrava/
Dinopark Ostrava
Dinopark Ostrava, Zdroj:Dinopark Ostrava, Zdroj:Dinopark Ostrava, Zdroj:Dinopark Ostrava, Zdroj:Dinopark Ostrava, Zdroj:

Zajímáte se o historii a doby dávno minulé? Fascinují vaše děti dinosauři a vše, co je s nimi spojeno? Pak zajeďte do dinoparku Ostrava, který se rozkládá na ploše 20ti ha. Najdete zde více než 70 modelů zvířat a dinosaurů!

DinoPark je unikátním zábavním parkem pro nejširší veřejnost /hlavní cílová skupina je rodina s dětmi 5-15 let/, zobrazující modely zvířat z druhohorního období v životních velikostech v jejich přirozeném prostředí tak, jak obývala naši planetu před mnoha miliony let.

Ve 3D kině promítáme film PŘÍBĚH MLÁDĚTE – držte palce malému Apatosaurovi, je osamělý, smutný a vysílený… Najde novou rodinu, po které tak touží?

Pro odvážné návštěvníky druhohor je připraven speciální silniční vlak DinoExpres. Tato souprava odveze naše cestující do míst, která nejsou v DinoParku pěšky přístupná, a na kterých uvidí nové modely a zažijí další dobrodružství. Jízda DinoExpresem trvá cca 15 minut.  DinoExpres není obsažen ve vstupném do DinoParku a platí se zvlášť.

 • Ceny jízdenek:
  Dospělí: 40 Kč
  Děti do 140 cm: zdarma

Pro malé děti máme připravené dětské hřiště s mnoha atrakcemi a i jiné modely než masožravce (Maiasaura s mláďaty v hnízdě apod.).


Návštěvní doba:


Podrobné informace

Adresa: U DinoParku 1, Doubrava,
GPS: 49.8511, 18.4567
tel.: +420 552 308 335
e-mail: ostrava@dinopark.cz
web: www.dinopark.cz/dinopark-ostrava/

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

22.04.2016Vladimír
Vysoká cena(pro důchodce !!), hodně zábran u obchůzek, absolutní nedostatek WC (a ty stávající otřesné-jako v pravěku). Proč nenainstalujete mobilní hlavně ve spodní části u vláčku a dětských hřišť ??!! Občerstvení nic moc a přehnaně drahé !
Hodnocení: 2
23.05.2014pája
Dinopark nádherny pro vylet s detmi, je tak krasny 3D kino... plno hezkých zázitku jsme si odnesli.... Zmrzlina sice za pajdu ale bvynikajici, je tam jakoby piskoviste kde si deti pomalu vyhrabavaji kostru-archeol. , stanek s obcerstvenim... jezdi tam i vlacek za autem proste nadhera velke skorapky. opravdu krasne.. vstupne jsne ze neni vsechno levne ale co v dnesni dobe byste chteli ? :-D
Hodnocení: 5
25.08.2013Markéta
Byli jsme poprvé,rodina s dvěmi dětmi. Cena vstupného pro nás příliš vysoká na to co nás čekalo uvnitř, málo stánků s občerstvením, více obchůzek a zábran ,WC otřesné-špinavé neudržované, hřiště také nic moc a jízda Dino Expresem pro děti zážitek,ale krátká a mohlo být během cesty více přednášeno. Co nás zaujalo stezka přes les. Jinak příště už Dinopark asi už nenavštívíme.
Hodnocení: 1
26.07.2013Dáša
Upozorňuji, že jízda DinoExpresem je nyní součástí vstupného. Park na nás působil velice příjemně. 3D kino nemohu posoudit, protože ještě máme malou dceru, takže jsme si na kino ještě netroufli. Na můj vkus málo pohyblivé modely. Ale co se týká vedlejších atrakcí pro děti (tzn. hrací hřiště, kozí výběh, pískoviště apod.) velice dobré, rozsáhlé. Škoda, že ty děti zajímají spíše tyto části park jak modely dinosaurů :-)
Hodnocení: 3
19.11.2012Libor
Celé rodině se návštěva moc líbila. Super je i 3D kino.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Zámek Benešov nad Ploučnicí - Noční prohlídka na kouzelném zámku I.

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Penzion Maják

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »