Bobová dráha Prosek Praha


Ukázat na mapě +420 284 840 520        info@bobovadraha.cz  |  www.bobovadraha.cz
Bobová dráha Prosek Praha
Bobová dráha Prosek Praha, Zdroj: www.bobovadraha.czBobová dráha Prosek Praha, Zdroj: www.bobovadraha.czBobová dráha Prosek Praha, Zdroj: www.bobovadraha.czBobová dráha Prosek Praha, Zdroj: www.bobovadraha.czBobová dráha Prosek Praha, Zdroj: www.bobovadraha.cz

Zatáčky, zlomy a další vychytávky včetně večerních jízd nabízí tato oblíbená bobová dráha. V těsné blízkosti se navíc nacházejí další atrakce – horolezecká stěna, prolézačky, lanová skluzavka i dětský koutek.

Trať je dlouhá téměř 1 kilometr a nabízí nejednu vychytávku (osmička, "hup", ...). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před pizzerii, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici.

Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení, neboť areál je pro vás otevřen každý den od 10-22 hodin.

Děti mohou jezdit samy již od 8mi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby, tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Větší děti si mohou zahrát stolní fotbálek či zdolat horolezeckou stěnu, pro menší jsou tu skluzavky a prolézačky na hřišti u parkoviště, dětský koutek na letní terase a také přebalovací místnost pro úplně nejmenší návštěvníky.

Lanová skluzavka

Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů. Pak už stačí jen trocha odvahy a už se závratnou rychlostí řítíte z kopce dolů ve výšce šesti metrů.... V provozu pouze o víkendech a svátcích. Pouze pro osoby od 15 let, výšky 150 cm a do 100 kg. Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv. 

 


Podrobné informace

Adresa: Prosecká 906/34, Praha,
GPS: 50.1144427777, 14.4892905555
tel.: +420 284 840 520
e-mail: info@bobovadraha.cz
web: www.bobovadraha.cz

Hodnocení


Bobová dráha Prosek Praha - kurzy a kroužky

Jak se Vám líbilo ...

31.03.2013anna
dobrý den, byli jsem u vás již několikrát a tím, že bydlíme kousek je to příjemná procházka a bezva místo, ale po několika problémech s personálem, který je neochotný a neustále nabubřelý si maximálně dáme jedno pivo pokocháme se výhledem a jdeme se najíst jinam. Navíc nám velmi vadí, že se zde kouří a pohybují se zde děti, to nemluvě, že jsme zažili několik dětských oslav a restaurace byla zakouřená. Tak věřím, že s tím majitel něco udělá, bylo by příjemněji a naše návštěvy a setkání s přáteli častější.
Hodnocení: 2
18.08.2011maja
Samotná bobová dráha byla docela fajn, ale na můj vkus docela vratké sezení, pokud jedete s menším dítětem , které sedí před váma.Představa, že by v nenadálém okamžiku vystrčilo ruku z bobu, kdy nás dělilo od kolejnice jen pár centimetrů, mě děsí.... Smutný bylo, že i při zakoupení rodinného vstupného 450,- Kč ,(mělo se jednat o10 jízd) odečetli i jízdu malému( 5 let), který jel se mnou a rázem jsme tedy měli za ty peníze jízd jen pět. Na to , že jsme se přijeli pobavit až ze Západních Čech, to snad ani za to nestálo. Personál z restaurace nebyl nijak zvlášt příjemný, ale když jsme poměrně jednoduchou minutku dostali, až za půl hodiny, bylo po náladě a rozhodně žádné příště už nebude.
Hodnocení: 2
05.03.2011Woody
Bobová dráha dobrá, personál nevrlý u pokladny i v přilehlé restauraci, z jídla můžeme posoudit pouze 2x pizzu. Tu jsme měli na krajích připálenou do černa a většina středové části nedopečená neřku-li syrová. Na jídlo jsme čekali 3/4 hodiny a jako bonus jsme našli v pizze kus drátu (asi z drátěnky), což je nemilé pro naše děti ve věku 1.5 a 4 roky. Woody
Hodnocení: 2


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »