Bobová dráha Lipno


Ukázat na mapě +420 380 736 363        info@slideland.cz  |  www.slideland.cz
Bobová dráha Lipno
Bobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.cz

Při jízdě na bobové dráze v Lipně, která se řadí ke světové špičce, Vás čekají ostré zatáčky, tunel, terénní zlomy, ale také krásné výhledy na okolní přírodu. V areálu je k dispozici také dřevěné dětské hřiště, louka a rybník.

Bobová dráha přímo v obci Lipno nad Vltavou je ideálním celoročním cílem pro všechny, kteří preferují aktivní využití volného času. Svojí délkou, rozmanitostí a umístěním v překrásné přírodě s úchvatnými výhledy na Lipenské jezero se lipenská bobovka řadí k absolutní světové špičce, v tuzemsku je mnohými znalci hodnocena jako vůbec nejlepší.

Slide Land Lipno – to není jen bobová dráha. Celoročně je v provozu také originální dřevěné dětské hřiště a v létě můžete pro aktivní odpočinek využít bezprostředně sousedící rybník s pobytovou loukou a písečnou pláží. Mezi zimní novinky patří půjčovna sněžných skútrů pro děti a bruslení nebo hokej na zamrzlé hladině rybníka.


Podrobné informace

Adresa: Slupečná 301, Lipno nad Vltavou,
GPS: 48.6474638888, 14.2104666666
tel.: +420 380 736 363
e-mail: info@slideland.cz
web: www.slideland.cz

Hodnocení


Bobová dráha Lipno - školní exkurze

Bobová dráha Lipno - Tip na školní výlet

Bobová dráha Lipno - Tip na školní výlet

Areál bobové dráhy se může stát cílem školního, sportovně laděného výletu. Kromě bobové dráhy, na které se školní skupiny mohou svézt za zvýhodněné jízdné, můžete v areálu vyzkoušet pétanque, fotbálek nebo si opéct buřty.

Lipno nad Vltavou

Jak se Vám líbilo ...

25.07.2013Žolík
Byli jsme a je to drahé!! Jsou levnější místa . Další negativum - Nerudný a arogantní personál ( dědek, který prodával vstupenky si myslí, že jsme tam my kvůli němu a jeho chování = děs-běs. Na pár facek. Stezka korunami stromů super, ale tady to kazí ne personál , ale jedinci ,kteří tam nemají co dělat. Jinak zážitek z jízdy hezký . Doporučuji až tam nebude ten idiot u kasy.
Hodnocení: 3
04.08.2012Jana Kopelentová
3.8. poprvé a naposledy. Desetiletý syn přišel s rozbitým obličejem a od krve. Nikdo se ho nevšiml, bezpečnost na bodu mrazu. Prostě hnus v Čechách. O cenách ani nemluvím. Jo, na Rakousko a Německo fakt nemají. Kdyby si na dráze dítě zlomilo vaz, nikdo by na to asi ani nepřišel.
Hodnocení: 1
30.06.2012Zdenek
Perfektni draha v prijemnem prostredi. Super zazitek, doporucuji!
Hodnocení: 5
06.08.2011sunstream
Po dnešíi zkušenosti s havárií na této bobové dráze , musím varovat před návštěvou . Obsluha navíc neochotna řešit kompenzaci za neodjeté jízdy , které jsme již neměli možnost absolvovat. Naše upozornění na podivný stav bobu , byly bez reakce .
Hodnocení: 1
17.07.2011Pepík
Dnes jsme navštívili s dětmi bobovou dráhu na Lipně. V porovnání s některými v Rakousku jsme byli spokojeni s kvalitou, bezpečností provozu a celkovým příjemným rodinným prostředím. Příjemné a profi také bylo chování obsluhy, která začátečníky přesně poučila a tím jim určitě ulehčila první jízdu. Určitě zase přijedeme.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení

Kód

   kolik je 50 plus 9
Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Zajímavá místa v okolíHopsárium Lipno

Hopsárium Lipno

Lipno nad Vltavou

Zobrazit všechna místa v okolí ...

Ubytování v okolí

Chata Lanovka Lipno

Chata Lanovka Lipno

Lipno nad VltavouKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

TJ Bohemians Praha - Plavecké kurzy

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Plaváček - Plavání dětí od 6 měsíců v bazénu Hodonín

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

Školní exkurze a výlety

Ruční papírna Velké Losiny

Výběr školních exkurzí a výletů

Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

Poslední komentáře ...

Výstaviště - Incheba, Plavecký bazén Praha Holešovice

Prosím o zaslání rozpisu plavání pro seniory zdarma Děkuji Sp.

Areál Barochov - Lanové centrum ZIPTRIP

Dobrý den, park je zrušen úplně nebo jen dočasně? Díky za odpověď

Pstruží farma Bělá

kdy otvirate apecete pstruhy dekuji

ZUŠ Praha 9, Učňovská

...

Zobrazit další příspěvky »