Aquapalace Praha


Ukázat na mapě 420 271 104 111        info@aquapalace.cz  |  www.aquapalace.cz
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha, Zdroj: www.aquapalace.czAquapalace Praha, Zdroj: www.aquapalace.czAquapalace Praha, Zdroj: www.aquapalace.cz


Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Tento unikátní komplex nabízí široké spektrum služeb a spoustu zábavy pro celou rodinu s dětmi.

Služby, které Aquapalace nabízí:

Vodní svět

Vodní svět se rozkládá na ploše 9 150 m² a je tvořen třemi paláci – Palácem vln, dobrodružství a relaxu - a venkovní zónou.Vybavení vodního světa zahrnuje 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, bazén s umělým vlnobitím a venkovní divokou řeku. Celý vodní svět je protkán 450 metry pomalé a rychlé řeky. Zvláštností je také potápěčská jáma, což je tubus o hloubce 8 metrů, kde je možné si vyzkoušet zkušební ponor anebo absolvovat kurz potápění. Pro milovníky podmořského života je možné přímo z bazénu pozorovat mořské hvězdice, korály, mořské ježky, množství pestrobarevných rybiček a žraloka černoploutvého. Pro děti jsou k dispozici dětská vodní hřiště se skluzavkami, brouzdaliště, dětský bazén s vrakem pirátské lodi a dětský koutek.

Saunový svět

Saunový svět je rozdělený na tři pomyslné části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část. Finské sauny nabízí celkem 5 prohříváren s teplotami od 60°C do 110°C – např. biosauna nebo aromatická bylinná sauna. Součástí jsou také Kneippovy lázně (vodoléčba s využitím střídavého působení teplé a studené vody), ochlazovací bazének s ledovou vodou, studna s ledovou drtí, vířivky nebo klasické, masážní a aromatické sprchy. Další částí saunového světa jsou římské lázně s římským bazénem a 5 parních kabin s teplotami od 26°C do 65°C. Ve venkovní části saunového světa najdeme 2 finské sauny, vířivky, ochlazovací bazének a ochlazovací sprchy.

SPA centrum

V nabídce služeb SPA centra najdeme např. masážní a tělová ošetření, kosmetické služby, manikúru, pedikúru, depilace, solárium nebo exotické procedury rassoul (bahenní jílový zábal kombinovaný s účinky parní lázně) a hammam (orientální turecká lázeň spojená s prohřátím těla na speciálním mramorovém kameni). Dále je zde možné využít hydromasážní vany nebo luxusní oddělené prostory s vířivkou nebo saunou, s lůžky pro relaxaci a malým občerstvením pro uzavřenou společnost 4 až 6 osob.

Balneo & Medical

Balneo & Medical poskytuje komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

Fitness centrum

Fitness centrum nabízí kardiozónu s 54 trenažéry (např. bruslařské trenažéry a kardiotrenažéry na ruce), posilovnu, VIP zónu, indoor cycling a velký aerobní sál s LCD obrazovkami a projekčním plátnem.