Zajímavosti, aktuality

Antalya – Srdce Turecké riviéry


Plánujete letní dovolenou u moře? Chcete tentokrát do letoviska, které bude opravdu vhodné i pro děti? Zkuste tureckou Antalyi!
Antalya – Srdce Turecké riviéryAntalya – Srdce Turecké riviéryAntalya – Srdce Turecké riviéryAntalya – Srdce Turecké riviéry
 • Letovisko blízko letiště
 • Hotely s bazény
 • Kvalitní strava all inclusive
 • Animační programy
 • Možnost výletů
 • Blízký aquapark
 • Mělké teplé moře
 • Písčitá pláž

Antalya získává všech osm bodů! Co více by měla ideální rodinná destinace splňovat? Antalya je skutečným turistickým rájem. A ne náhodou. Hotely jsou zde na vysoké úrovni, letiště přímo ve městě a okolní pohoří Taurus nejen že vytváří jedinečnou scenerii, ale především chrání město před nepříjemným větrem.

Antalya je městem poměrně rušným. Večery vybízejí k návštěvě centra s obchůdky a stánky s nejrůznějším zbožím, nicméně můžete prožít i poklidný večer při posezení v některé z restaurací či kaváren na pobřeží, nebo si vychutnat procházku po dlouhé pláži.

Pláž je celá pokrytá pískem. Jelikož jsou místní na nároky turistů dobře připraveni, dostane se vám tu všeho, na co si jen vzpomenete. Samozřejmostí jsou slunečníky a lehátka, nechybí však ani sprchy, plážové bary a občerstvení. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou v nabídce rozmanité vodní sporty,  plavby lodí a sportovní hřiště.

Doporučujeme během dovolené v Turecku podniknout alespoň jeden výlet. Z přírodních zajímavostí v okolí Antalye stojí za návštěvu třeba vodopády Düden nebo národní park Olympos, z dávných antických měst pak určitě Perge nebo Side.

Největší radost však dětem jistě uděláte návštěvou aquaparku a delfinária. Najdete ho přímo v Antalyi, na jedné z největších pláží – Konyaalti. Ve zdejším Aqualandu si přijdou na své nejen milovníci vodních radovánek a divokých tobogánů, ale i ti kteří touží po odpočinku a relaxaci. V delfináriu pak můžete navštívit zábavnou show s delfíny  a lachtany a dokonce si s delfíny i zaplavat!Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Aš_muzeummale.jpg

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »