Zábavný park Nepomuk


Ukázat na mapě +420 608 113 301      www.zabavniparknepomuk.cz
Zábavný park Nepomuk
Zábavný park Nepomuk, Zdroj: www.zabavniparknepomuk.czZábavný park Nepomuk, Zdroj: www.zabavniparknepomuk.cz

Zábavný park Nepomuk nabízí skvělé vyžití pro děti i dospělé. Kromě oblíbených i méně známých dětských atrakcí zde najdete pirátskou loď, paintballové hřiště, brouzdaliště a dokonce i malý ZOO koutek.

Areál u bezinové pumpy Pyramida na oploceném pozemku o rozloze 10 tis. m2.

Sportovní i zábavné vyžití jak pro děti tak pro i pro dospělé. Je zde několik prolézaček, různých atrakcí s naší obsluhou, dětské pískoviště, nová paintbolová střelnice a prolézací pirátská loď, skluzavky, houpačky, trampolíny, hřiště na volejbal, nohejbal, házenou, kopanou, tenis, ping-pong stoly, šipky, kuželky, dětské brouzdaliště a další.

Máme zde i Zoo koutek s ochočeným pštrosem Emanem.


Podrobné informace

Adresa: Nepomuk,
GPS: 49.4808597221, 13.5872858333
tel.: +420 608 113 301
web: www.zabavniparknepomuk.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

28.12.2013Mana
hruza...musim souhlasit s pani Irenou...zaplatila jsem cstup 95,- plus od nas vybirali penize za 2 min. toceni na kolotoci..vse stare,rezave a spinave..a kdyz se deti koupali jedno se tam vykakalo a a nikdo ho neprisel uklidit..
Hodnocení: 1
22.08.2013Zuzik
Park hodnotím rozhodně kladně. Děti si po celou otevírací dobu hrály a o nudě nebo znechucení nemůže být řeč. Cena 95 kč na osobu mi přijde přiměřená. Kdyby se dcera hodlala 20x povozit na kolotoči na pouti, zaplatila bych o dost více. Je to vhodné místo pro děti všeho věku, každý si má z čeho vybírat. Perfektní je i možnost vycárat se (v letních měsících). Je pravda, že velká část vybavení není v dokonalém stavu, ale je stále použitelné a myslim, že dětem je úplně putna, jestli se vozí a hrají si na fungl nových kolotočích a průlezkách. Personál byl milý, i když mužská část tolik nelpí na osobním vzhledu. Paní u občerstvení trochu pomalá. Celkově hodnotím 4-kou, vždycky je co zdokonalovat.
Hodnocení: 4
28.07.2013Věra
Přidávám se k Ireně, nám se v parku také vůbec nelíbilo... nenarazila jsem na hračku, která by nebyla rozbitá či poškozená, trampolínu máme doma, tak ta děti nezaujala, odjížděli jsme otrávení a o pár stovek lehčí... neb 95,-kč na osobu a nějaké to občerstvení pro děti, byli jsme tam dvě rodiny... co člověk to názor, ale v mém okolí spoustu lidí tento park odsoudilo... vše staré, nefunkční.. no i na tom se dá vydělat, za nás tedy již nikdy
Hodnocení: 1
15.07.2013Nikola
Nám se tam moooooc líbilo,a pojedeme tam určitě ještě.. :)
Hodnocení: 5
12.07.2013Irena
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s tímto parkem, třeba bude tato informace užitečná pro další rodiny s dětmi, které se rozhodnou pro výlet sem. Park jsme navštívili 12. 7. 2013 a tato recenze se tedy vztahuje ke stavu a nabídce služeb k tomuto dni. Park připomíná panoptikum vyřazených kolotočů, sportovních potřeb pro domácnost, neudržovaných prolézaček, trampolín a několika stánků s laciným občerstvením (přeslazené limonády, obligátní krokety). Najdete zde staré kolotoče pro různě velké děti, houpačky, male pískoviště, u něhož se válí bez ladu a skladu různé hračky, sportovní koutek pro dospělé, v němž je například vyřazený domácí rotoped ap. Atmosféru dokresluje obsluha působící poněkud otráveným a nekompetentním dojmem, musím říct, že podobné typy lidí bych očekávala spíše na nádraží než jako obsluhu dětského parku. Vstupné 95,– / osobu (platí každý starší 12 měsíců) je naprosto nepřiměřené nabídce služeb, část atrakcí je navíc dale zpoplatněna (kolotoče ap.). Atrakce jsou na vlastní nebezpečí, za děti ručí rodiče. Odjížděli jsme naprosto znechuceni po dvaceti minutách. Jediné, co hodnotím kladně, je pískové hřiště na volejbal. Jedná se o jedno z těch mist pro děti, u nichž kvalita webových stránek značně převyšuje kvalitu samotného zařízení.
Hodnocení: 1
17.05.2013lenka
no ja ten park vlastnim piste navrhy
Hodnocení: 2
09.08.2012pipina
Jen pro mrnouse,vetsi deti,krome trampolin,zadne vyziti.Samozrejme si mohou dokoupit fotbalek,strelnici apod.,coz si myslim,ze je zaplacene jiz ve vstupnem.
Hodnocení: 1
09.08.2012petr
Mokre trampoliny,ktere nikdo neosetril,takze deti si to udelali sami a stejne byli turch.Zvirata,ktera tam volne behala,byla prijemna atrakce,jen jejich vykali jsme meli na botech a deti se jim vyhybali na prolejzackach
Hodnocení: 2
02.07.2012helena chrástková
bylo to moc hezký dětem se tam moc líbilo ,akorát moc daleko od vlakového nádraží
Hodnocení: 5
16.06.2012Barča
KRÁSNÝ TO TAM BYLO!
Hodnocení: 5
15.07.2011natýsek
Je to tam moc hezký, líbí se mi tam, ale přidala bych ještě bazén i pro dospělé... Jinak je to tam super...
Hodnocení: 5
03.07.2011mily
bylo to supééééér.dceři se tady moc líbylo.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »