Skipark Filipovice


Ukázat na mapě 420 605 515 757        info@skiparkfilipovice.cz  |  www.skipark-filipovice.cz
Skipark Filipovice
Skipark Filipovice, Zdroj: www.skipark-filipovice.cz

Skipark Filipovice se nachází v samotném srdci chráněné krajinné oblasti podhůří Hrubého Jeseníku, nedaleko obce Filipovice, Bělá pod Pradědem. Jedná se o moderní a dynamicky se rozvíjející středisko s nabídkou pro rodiny, sportovní lyžaře i snowbordisty.

Poloha obce Filipovice je strategicky velmi výhodná, neboť leží uprostřed oblíbených lyžařských středisek – Červenohorské sedlo, Filipovice, Kouty nad Desnou, Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová. V blízkosti jsou také známá lázeňská centra – Karlova Studánka, Lipové a Jeseník.
 
Skipark Filipovice je vzdálen jedinou zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorské sedlo ve směru na Jeseník (10km). Patří k nejvyhledávanějším lyžařským areálům této lokality. Parkovat můžete v areálu zdarma. 
 
Můžete si užívat sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem, dva lanové vleky, tři sjezdovky střední obtížnosti o celkové délce 2600 metrů, to vše včetně široké nabídky doprovodných služeb jako jsou restaurace a bar, dobré podmínky pro večerní lyžování, snowtubing, lyžařská škola nebo půjčovna a servis lyží. Otevírací doba pro denní lyžování je od 9:00 do 16:30, pro ve černí lyžování od 18:00 do 21:00.
 
Skipark je výborným výchozím bodem pro běžkaře, kteří mohou vyrazit bílou stopou směrem na Červenohorské sedlo, Praděd a Šerák.

Podrobné informace

Adresa: Filipovice, Bělá pod Pradědem,
GPS: 50.15551111, 17.170725
tel.: 420 605 515 757
e-mail: info@skiparkfilipovice.cz
web: www.skipark-filipovice.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

01.11.2013Hanna
Úžasný skipark, stojí za to navštívit. Nedoporučuji se ale ubytovat přímo na místě, je lepší vyhlédnout si něco kousek dál a vyzkoušet i další okolní skiparky. Loni jsme to tak udělali, ubytovali jsme se v http://www.vidly.cz/ubytovani/ a pak jsme dojížděli do Filipovic, Karlovy studánky a okolí. Navíc samotné Vrbno pod Pradědem je dost hezké :) kdyby se Vám poslední dny nechtělo nikam jezdit tak můžete zalyžovat přímo tam.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Rešovské vodopády

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Pohádková kovárna Selibov - Zážitkový výlet pro MŠ a 1. st. ZŠ

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »