Ski centrum Bublava - Stříbrná


Ukázat na mapě 420 352 696 830        ski@ski-bublava.cz  |  www.bublava.cz
Ski centrum Bublava - Stříbrná
Ski centrum Bublava - Stříbrná, Zdroj: www.bublava.czSki centrum Bublava - Stříbrná, Zdroj: www.bublava.cz

Kompaktní a moderně vybavené lyžařské středisko nabízí komorní prostředí a kompletní servis pro lyžaře a snowboardisty. Nabídka služeb je zaměřena na rodiny s dětmi. Naleznou zde lyžařské hřiště s vlekem, ohřívárnu, hernu, školičku, modrou sjezdovku pro děti od tří let.


 Moderní areál je vybaven 1 lanovkou a 7 vleky. Na širokých sjezdových tratích všech stupňů obtížnosti si užijete lyžování bez stresů a bez front u vleků. Provozní doba je denně od 9.00 do 21.00 bez přestávky, pro oblíbené romantické večerní lyžování je velká část areálu osvětlena. Všechny sjezdové tratě v areálu Bublava – Stříbrná jsou technicky vysněženy s garancí sněhu po celou sezónu. Středisko je ideální rovněž pro rodinnou rekreaci a lyžařské výcviky. Hlavním cílem areálu je poskytnout svým hostům příjemné prostředí pro jejich sportovní vyžití a volný čas.

Nově vzniklá lyžařská houpačka Stříbrná – Bleiberg – Bublava dává zdejšímu lyžování novou dimenzi a řadí areál mezi přední zimní střediska České republiky.

Pro děti a rodiny se snažíme dělat maximum! Na jedné straně lyžařské hřiště s vlekem zdarma pro děti i dospělé začátečníky a u něj naše „Jedová chýše“- ohřívárna a malá herna pro ty nejmenší. Na druhé straně nově zavedené rodinné jízdné na dvou a vícedenní permanentky s výraznými slevami 50 a 100% pro děti do 15-ti let a oblíbená modrá sjezdovka na široké louce s vlekem, na kterém se snadno naučí děti již od tří let věku.

Pro snowboardisty je v provozu snowpark.

Pro vyznavače bílé stopy jsou tu tratě s nepravidelnou strojovou úpravou od horních stanic vleků a v okolí obce. Asi 2 km vzdálené upravované běžecké stopy v délce až 150 km jsou dostupné na německé straně hranice. To včetně tratí pro světový pohár a známé hřebenovky "Kammloipe".

Areál je snadno dostupný autem z 5 km vzdálené obce Kraslice. Parkovat lze na kapacitním parkovišti přímo v lyžařském komplexu zdarma.


Podrobné informace

Adresa: Bublava,
GPS: 50.36942361, 12.5068225
tel.: 420 352 696 830
e-mail: ski@ski-bublava.cz
web: www.bublava.cz

Hodnocení


Ski centrum Bublava - Stříbrná - kurzy a kroužky

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Baby Club Hobit Karlovy Vary

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Jarní akce pro děti na hradech a zámcích

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »