Penzion Pod Kotařem, Morávka


Ukázat na mapě +420 608 863 591        podkotarem@seznam.cz   |  www.podkotarem.cz
Penzion Pod Kotařem, Morávka
Penzion Pod Kotařem, Morávka, Zdroj: www.podkotarem.czPenzion Pod Kotařem, Morávka, Zdroj: www.podkotarem.czPenzion Pod Kotařem, Morávka, Zdroj: www.podkotarem.czPenzion Pod Kotařem, Morávka, Zdroj: www.podkotarem.czPenzion Pod Kotařem, Morávka, Zdroj: www.podkotarem.cz

Penzion Pod Kotařem se nachází v samém srdci chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Morávka vzdálené cca 40 km od Ostravy, 14 km od Frýdku Místku. Areál je tvořen rovinatými pozemky o rozloze cca 3.000 m2, dvěma na sebe navzájem napojenými obytnými budovami a technickou budovou se samostatnou čističkou odpadních vod.

 • Ceny: od 200,- Kč/osoba/noc/pokoj
 • Kapacita: 70 míst (pokoje 35, apart. 29 a chatky 6 míst
 • Pokoje/apartm.: 9 pokojů, 8 apartm, 3 chatky
 • Pro děti: Společenská místnost, tenisové kurty, volejbal, bazén

V letních měsících je možné využít k přespání útulné dřevěné chatky a pro pořádání menších akcí stylovou srubovou dřevostavbu s centrálním ohništěm, barovým pultem, které jsou rovněž součástí v areálu.

Penzion je vhodný pro využití jako základy pro letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, … Díky rozšíření kapacit o apartmány v podkroví je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi.


Ubytování:

V přízemí objektu se nachází velká kuchyně s veškerým kuchyňským zařízením – sporák, ledničky, kuchyňské roboty, nádobí a dostatkem skladovacích prostor pro potraviny, společenská místnost současně využívána jako jídelna, dále malá kulturní místnost s TV a spoustou společenských her a další místnosti pro volnočasové aktivity.

V klidové části objektu se nachází 9 pokojů s kapacitou 2 až 6 míst/pokoj se společným sociálním zařízením rozděleným pro muže a ženy zvlášť a jeden apartmán o velikosti 2+1 se samostatným sociálním zařízením. Celková kapacita je cca 40 osob.

V podkroví je nově vybudováno 7 apartmánů o velikosti 1+kk a 2+kk s kapacitou 2 až 5 osob. Každý disponuje samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením (sprcha, WC). Celková kapacita nových prostor je cca 25 osob.

Penzion je vhodný pro využití jako základy pro letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, … Díky rozšíření kapacit o apartmány v podkroví je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi.

Přehledné uvedení kapacity zařízení:

 • Celková kapacita cca 70 míst, z toho 33 míst v zimních měsících, kdy je ubytování možné pouze v apartmánech. 9 x pokoj o kapacitě 2 až 6 míst se společným sociálním zařízením, celkem: 35 míst
 • 1 x apartmán 2+1 o kapacitě 5 míst se samostatným sociálním zařízením, celkem: 5 míst
 • 4 x apartmán 2+kk o kapacitě 5 míst se samostatným sociálním zařízením, celkem: 20 míst
 • 3 x apartmán 1+kk o kapacitě 2 až 3 místa se samostatným sociálním zařízením, celkem: 8 míst
 • 3 x chatka o kapacitě 2 místa, celkem: 6 míst

Vnější vybavení:

Přímo v areálu je možné si zahrát volejbal, dále zde jsou tenisové kurty a zrekonstruovaný bazén.

V obci je pro milovníky koní k dispozici jízdárna (cca 300 metrů od penzionu). Mezi atrakce, kterými se obec pyšní, patří minigolf a další moderní venkovní veřejné koupaliště (cca 2 km od penzionu). Pro ty, kteří dávají přednost přírodnímu koupání, doporučujeme návštěvu pláže a koupání v průzračné čisté vodě u splavu (cca 2 km od penzionu).

Pro milovníky zimních sportů je v obci nově vybudovaný lyžařský areál Sviňorky (cca 2 km). Areál je vybaven novým dvou-kotvovým vlekem o délce 580 metrů (s umělým zasněžováním a půjčovnou lyží). K dispozici je dále upravená 20 km dlouhá běžkařská trať. Další sjezdovky jsou na nedalekém Zlatníku, Visalajích, Lysé Hoře, na Bílé, Pustevnách a Velké Rači (Slovensko).


Podrobné informace

Adresa: Morávka 321, Morávka,
GPS: 49.601921761, 18.528850079
tel.: +420 608 863 591
e-mail: podkotarem@seznam.cz
web: www.podkotarem.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Horský hotýlek Kladenka - Velká Úpa

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Valle di Ledro - In bici attorno al Lago di Ledro

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Dětské centrum Lefík, Praha

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »