Merlinův Dětský svět, Hatě


Ukázat na mapě +420 515 206 301        kinderwelt@excaliburcity.com  |  www.merlinskinderwelt.com
Merlinův Dětský svět, Hatě

V Merlinově Dětském světě zažijete spoustu legrace, naleznete zde více než 200 atrakcí – na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou. Merlinův Dětský svět – Merlin´s Kinderwelt, se nachází v areálu Excalibur City. Stavba Dětského světa, tak jak jej známe v dnešní podobě, začala v roce 2009 přestavbou relaxačního parku.


První část se setkala s velkým ohlasem a bylo tedy rozhodnuto dosavadní část rozšířit a nabídnout více atrakcí a zábavy. V roce 2010 tedy započalo budování vodního světa, který svým šploucháním přinesl do areálu novou atmosféru a mnoho dětského smíchu. S rostoucí oblibou vyvstaly i otázky, co nabídnout dětem za nepříznivého počasí? Naši architekti se pustili do plánování rekonstrukce těchto prostorů k vytvoření vnitřního Dětského světa, který je již v provozu od loňského roku.

Excalibur City – nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu, leží na hranicích mezi Českou republikou a Rakouskem, u bývalého hraničního přechodu Hatě, Znojmo. Letos oslavíme 18. narozeniny. 

Garantovaná je u nás zábava jak pro menší děti, tak i adrenalin pro starší děti i dospělé, zkrátka pro každého něco. Autodráhy, skoky lodičkou do vody, ruské kolo, pirátskou loď, pirátskou střelnice, kolotoče, skluzavky, trampolíny, baby´s beach, dětský vláček a mnoho dalších. Nově se u nás můžete pobavit i na minigolfu.

Naleznete u nás bistro s nabídkou rychlého občerstvení, kavárnu, obchůdek s hračkami, infopoint, kde Vám naše slečny vždy rády poradí i pomohou. K dispozici jsou také multifunkční prostory kina, kde Vám můžeme uspořádat narozeninovou oslavu, ale můžete si je také pronajmout pro jiné soukromé účely.

Vstup do areálu je zdarma! Platba za atrakce je prostřednictví Merlinových tokenů – žetonů, které je možné zakoupit na místě ve výměnných automatech, jak za české koruny, tak za eura.

A jak to u nás opravdu vypadá, se můžete přesvědčit na našich webových stránkách. A nebo ještě lépe, když k nám přijedete! Budeme se těšit na Vaši návštěvu!


Podrobné informace

Adresa: Chvalovice - Hatě ,
GPS: 48.7643778, 16.0639711
tel.: +420 515 206 301
e-mail: kinderwelt@excaliburcity.com
web: www.merlinskinderwelt.com

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Lanáček Zoopark Chomutov, zdroj www.lanovecentrum.cz

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Dům Alois, rodinný penzion - Černý Důl

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »