OFFPARK Sušice - Zábava na Šumavě


Ukázat na mapě +420 604 733 804        basecamp@offpark.cz  |  www.offpark.cz
OFFPARK Sušice - Zábava na Šumavě
OFF PARK Sušice, zdroj www.offpark.czLanový park - OFFPARK Sušice - dětská trasa, Autor: Tým JedtesdetmiLanový park - OFFPARK Sušice, Autor: Tým JedtesdetmiLanový park - OFFPARK Sušice - dětské hřiště v těsné blískostiLanový park - OFFPARK Sušice, Zdroj: www.offpark.cz

Offpark je první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě, které nabízí celou řadu sportovního a volnočasového vyžití. Zážitkové aktivity jsou soustředěny a organizovány do brány Šumavy, města Sušice a jejího blízkého okolí. Outdoorové centrum Offpark je postaveno na organizovaném zážitku pod vedením a dohledem zkušených instruktorů.


Lanový park - OFFPARK Sušice

Chcete si aktivně odpočinout a poznat co ve Vás je? Nejhezčí přírodní lanový park na Šumavě, na břehu řeky Otavy Vám nabízí nevšední zážitek plný překonávání vlastních limitů a odvážné zábavy. Vyzkoušejte si prolézt 34 překážek a jednu lanovku ve výšce 6 až 9 metrů nad zemí, vybaveni profesionální horolezeckou výbavou a pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Lokalita Sušice.

Dětský lanový park

Dětský lanový park najdete přímo v areálu basecampu jen několik metrů od velkého. Vaše ratolesti se vyřádí na systému 11 překážek a pak i na osmimetrové lezecké stěně, která je zabudována přímo do lanového parku pro děti. Systém jištění a školení je jako u dospěláků, čili stejné sedáky, stejná instruktáž a stejní instruktoři.

 

Raftem po Otavě

Klidný proud řeky bez jezů a nástrah dává jistotu intenzivního prožitku vyhlídkové plavby raftem po Otavě. Celkem tříhodinový zážitek na trase dlouhé 10 km s úchvatným výhledem na největší hradní zříceninu v naší zemi, hrad Rábí. Možnost koupaní na říčních plážích a občerstvení ve vodáckých hospůdkách na řece.

 

Terénní koloběžky

Pětikilometrový sjezd s převýšením 370 m? Na koloběžce? Ze Svatoboru, který leží v nadmořské výšce 845 m? Zdá se Vám to jako silná káva? Na terénních koloběžkách masivní konstrukce se dvěma kotoučovými brzdami je tahle lesní projížďka zážitek na celý život.

 

Paintball

Strategie, taktika, tlukot srdce a hlavně ohromná zábava. To je paintball, akční dobrodružná hra, kde nejde jen o štěstí a fyzické schopnosti, ale především o týmovou spolupráci. Vyzkoušejte si, jak zvládáte rychlé rozhodování a pohotové reakce, prohru i vítězství. V unikátním šumavském prostředí - prostory bývalých vojenských objektů - vás tahle barevná válka určitě dostane.

 

Let balónem

Jako opravdoví světoběžníci nemusíte zrovna přeletět oceán. Jen nastupte do proutěného koše a nechte se unášet pryč od pozemských starostí s pocitem opravdové svobody a nezávislosti na technice. Prožijte tento vyhlídkový let s pocitem prvních vzduchoplavců letících tiše ve výšce tažných ptáků.

 

Let kluzákem

Přímý let, ostré kroužení, mírný pád, ostrý pád a pro ty nejodvážnější vývrtka! Pro někoho málo, pro někoho moc a někdo se po tomhle zážitku zapisuje rovnou do pilotního kurzu. To je charakteristika neopakovatelných emocí a návalu adrenalinu při bezmotorovém letu, který Vám vezme dech.

 

Zážitkové lety

Už jste někdy viděli jak vypadá Šumava z ptačí perspektivy? Svatobor, Rábí, Kašperk, Ostrý, Velký Javor... To jsou jen střípky z mnoha nezapomenutelných momentů na exkluzivní vyhlídkové trase nad Šumavou. Naši zkušení piloti Vám zprostředkují v jednom ze dvou vyhlídkových motorových letadel jedinečný čtyřicetiminutový pohled na přírodní krásy Šumavy a Pošumaví.

 

Inline

In-line bruslení na Šumavě je jízda po zbrusu novém asfaltovém povrchu, kdy kulisy vaší jízdy tvoří zlatonosná řeka Otava, jezy, meandry a říční hospůdky. Je to aktivní odpočinek, který stojí za vyzkoušení. A pokud zrovna nevlastníte kompletní in-line výbavu, můžete si ji zapůjčit přímo v areálu Na Fufernách, kde vaše šumavská výprava na kolečkách začíná.

 


Podrobné informace

Adresa: Na Fufernách, Sušice,
GPS: 49.22859583, 13.5188175
tel.: +420 604 733 804
e-mail: basecamp@offpark.cz
web: www.offpark.cz

Hodnocení


OFFPARK Sušice - Zábava na Šumavě - školní exkurze

OFFPARK Sušice - Program pro školy

OFFPARK Sušice - Program pro školy

Offpark je první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě, které nabízí celou řadu sportovního a volnočasového vyžití. Zážitkové aktivity jsou soustředěny a organizovány do brány Šumavy, města Sušice, jejího blízkého okolí, Prášil a na Modravě. Outdoorové centrum Offpark je postaveno na organizovaném zážitku pod vedením a dohledem zkušených instruktorů. Veškeré vybavení a používaný materiál je certifikován, prochází předepsanými revizemi a je pravidelně kontrolován. Offpark je pojištěn u České pojišťovny.

Sušice

Jak se Vám líbilo ...

04.05.2012xxxxx
do kolika je to kil mame tu 300kg spoluzaka
Hodnocení: 0
30.07.2011Offpark
Ahoj všem, jen dodejme, že od letoška je dětský lanový park rozšířen :) 14 překážek plus dětská lezecká stěna. Hodinka a půl lezení pro děcka...těšíme se na návštěvu, Offpark
Hodnocení: 0
30.05.2011JK
Je to tam skvělé.
Hodnocení: 1
26.04.2011JH
Děkujeme za pěkný velikonoční zážitek s dětmi v lanovém parku. Doporučujeme spojit návštěvu lanového parku s projížďkou po nové a bezpečné cyklostezce podél řeky do Dlouhé Vsi (tam a zpět cca 10km). Super je také možnost občerstvení na terase přímo v lanovém parku. Určitě zase přijedeme. JH.
Hodnocení: 5
15.08.2010Anička L.
Hned vedle lanového parku je hezké dětské hřiště - lanová pyramida, horolezecká věž, pískoviště, pěkné prolejzačky.
Hodnocení: 5
06.08.2010Katka T.
Nová dětská trasa je super! Je vhodná tak pro děti od 5ti let. Cena 130 Kč za lekci je rozumná. Děti dostanou sedáky a celou dobu se jim věnuje příjemná obsluha. Pro velký úspěch jsme byli letos už podruhé.
Hodnocení: 0


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Zajímavá místa v okolí


Hrad Kašperk

Hrad Kašperk

Kašperské Hory


Zobrazit všechna místa v okolí ...

Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Štefánikova hvězdárna Praha - školní exkurze

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Buben, zdroj http://hradbuben.sweb.cz

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Zimní stadion Česká Lípa

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »