Lanové centrum PROUD Praha


Ukázat na mapě +420 605 215 396        praha@lanovecentrum.cz  |  www.lanovecentrum.cz/praha/
Lanové centrum PROUD Praha
Lanové centrum Proud Praha, zdroj www.lanovecentrum.czLanové centrum Proud Praha, zdroj www.lanovecentrum.cz

Přijďte si vyzkoušet spoustu nových překážek do nově zrekonstruovaného centra v Praze. Program je vhodný pro každého od věku 10 let, účast menších dětí na programu konzultujte při objednávce.


Převážná většina programů v pražském lanovém centru je na objednávku, tzn. minimálně dva dny před programem je zapotřebí zamluvit telefonicky nebo pomocí objednávkového formuláře.

 • program je vhodný pro každého od věku 10 let, účast menších dětí na programu konzultujte při objednávce
 • v ceně každého programu v LC PROUD je: vlastní program na lanových překážkách, odborně vyškolený instruktor, veškeré potřebné vybavení (certifikovaný horolezecký materiál)
 • Lanové centrum PROUD je areál pod širým nebem. Je proto nutné vzít si oblečení na program podle aktuálního počasí, převléknout se můžete u nás.

STRUKTURA PROGRAMU V LC PROUD

Většina programů v LC PROUD má pevně danou ověřenou strukturu.

Začíná se krátkým blokem aktivit zvaných ICEBREAKERS a DYNAMICS. Jsou to drobné aktivity zaměřené na navození příjemné atmosféry, poznání účastníků a zároveň na protažení těla.

Po tomto „rozcvičení" následují NÍZKÉ LANOVÉ PŘEKÁŽKY. Jsou to překážky do 1 metru nad zemí a slouží k bezpečnému nácviku překonávání překážek. Účastníci jsou rozděleni do malých skupinek a navzájem se jistí.

Dalším bodem programu je obléknutí celotělových úvazků a NÁCVIK JIŠTĚNÍ na trenažéru. Jde o výuku správné a účelné techniky jištění, protože se klienti v LC PROUD během programu jistí sami. Získávají tak novou dovednost pod vedením zkušeného instruktora.

Jakmile všichni zvládají bezpečné jištění, skupina se přesouvá k hlavnímu bodu programu a tím jsou VYSOKÉ PŘEKÁŽKY. Začínáme většinou na překážkách INDIVIDUÁLNÍCH - účastník překonává překážku sám (je samozřejmě jištěn). V průběhu programu se skupina dostává i na VYSOKÉ PŘEKÁŽKY TÝMOVÉ - tyto překážky jsou záměrně konstruovány tak, aby je jeden člověk nemohl zvládnout, a proto je překonává dvojice společně. Důležitou roli zde hraje spolupráce, komunikace a důvěra.

Pokud zůstane čas a chuť, je na závěr delších programů připraven některý ze SKOKŮ. Je to „bonbónek" pro odvážné. Jištěné skoky z výšky 8m nad zemí prověří vaší odvahu, ale po jejich absolvování nabízí nepřekonatelný pocit euforie.


Návštěvní doba: Lanové centrum PROUD Praha je otevřeno každý den od 8 hod do soumraku po celý rok (v zimním období s omezeným provozem).

Podrobné informace

Adresa: Rubeška 393, Praha,
GPS: 50.110833, 14.493833
tel.: +420 605 215 396
e-mail: praha@lanovecentrum.cz
web: www.lanovecentrum.cz/praha/

Hodnocení


Lanové centrum PROUD Praha - školní exkurze

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Dinopark Plzeň

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Plavecký bazén Liberec

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »