Churpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo


Ukázat na mapě  info@churpfalzpark.de  |  www.churpfalzpark.de
Churpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo
Churpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo, Zdroj: www.churpfalzpark.deChurpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo, Zdroj: www.churpfalzpark.deChurpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo, Zdroj: www.churpfalzpark.deChurpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo, Zdroj: www.churpfalzpark.deChurpfalzpark Loifling - Zábavný park u Chamu, Německo, Zdroj: www.churpfalzpark.de

Rekreační a zážitkový park Churpfalzpark nabízí adrenalinové atrakce, ale také odpočinkové zóny a aktivity. Zpevněné stezky lákají k procházkám s kočárkem, oči upoutá nádherná květinová výzdoba, děti uchvátí bludiště, kolotoče, horská dráha či raftová skluzavka.

Přestože Chupfalzpark nepatří mezi největší evpropské zábavné parky, určitě stojí za návštěvu. Kromě toho, že velmi blizko našich hranic, má také neopakovatelnou atmosféru díky vyhlášené květinové výzdobě. 

Do parku je vzhledem k celodennímu vstupnému výhodné přijet už dopoledne. I s nejmenšími dětmi zde bez problémů strávíte celý den. Kromě adrenalinových atrakcí jako je "Jízda divokou vodou", "Raft ve středověkem hradě", "Obří skluzavka" a další, zde najdete také mnoho míst, kde si můžete odpočinout. Můžete zvolit odpočinkovou plavbu v leknínu nebo na labutích, jízdu vláčkem po parku nebo procházku a posezení v rozlehlém zámeckém parku. Pro vaše pohodlí jsou dokonce u dětského brouzdaliště připravena lehátka se slunečníky!

Zábava pro děti - Relaxace pro rodiče

Stránky parku v čestině: www.zabavni-park-churpfalzpark.cz


Podrobné informace

Adresa: Loifling,
GPS: 49.169792777, 12.637858611
e-mail: info@churpfalzpark.de
web: www.churpfalzpark.de

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

20.07.2014Radka
Udělali jsme z naší výlety do parku zápis na blog: http://www.zabavny-park-nemecko.info/churpfalzpark-loifling Byl to moc hezký výlet
Hodnocení: 5
04.04.2014David
Musím doporučit je to tam prostě super. Naše dcera si to v parku vždy užije a my také. Škoda že takový park neni u nás v ČR. Jezdíme také to Pratru a tam je to taky skvělé. Fakt doporučuji
Hodnocení: 5
11.01.2013Majka
Jezdíme sem několikrát do roka a naše děti si vždy pobyt velmi užijí. Je pravda, že park je zaměřen více na menší děti. Na rozdíl od Bayern parku jsou tady k dětem velmi vstřícní, neřeší příliš věk dětí, takže i s opravdu malým batoletem můžete na spoustu atrakcí a hlavně - nikdy jsme nezažili, aby park byl přecpaný lidmi, nestalo se nám, abychom na nějakou atrakci stáli frontu. Navíc dítě může jezdit na atrakci tak dlouho, dokud ho to neomrzí a nikdo to neřeší, kolotoč klidně pustí a točí i pro dvě děti. V Bayern parku jsme byli jen jednou, atrakce jsou sice novější a zajímavější, ale pro menší děti je jich tam velmi málo. Navíc díky frontám, které byly i ve všední den ukrutné, musí děcko po jízdě vystoupit a frontu si znovu vystát. Jedna jízda v Bayern parku představuje cca 2 kola (horská dráha :(, takže pro dítě je to zážitek zcela nedostatečný a řekla bych i traumatizující - spousta menších dětí opouští atrakci s pláčem, protože je to prostě neuspokojilo. Takže - pokud máte menší děti a chcete si odpočinout, jeďte raději do Churpfalzparku.
Hodnocení: 5
29.09.2010Jarmila Nová
Od roku 2010 zde mají novou atrakci - pirátskou bitvu. Jedná se o dvě pirátské lodi postavené proti sobě a děti i dospělí zde střílí z děl molitanovými míčky. Taky super!
Hodnocení: 5
26.08.2010kristyna anetka
U vás to bylo hrozně hezký doufáme,že se k vám zase přijedeme podívat je to ten nejlepší park .Děkujeme Nashledanou
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Zámek Velké Losiny

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Naučná stezka Horní Blatná – Ledová jáma

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Divadlo kouzel Pavla Kožíška

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »