Aqualand Moravia


Ukázat na mapě +420 734 757 001        info@aqualand-moravia.cz  |  www.aqualand-moravia.cz
Aqualand Moravia

Zábavní park Aqualand Moravia naleznete na severním okraji nádrže Nové Mlýny poblíž Pasohlávek, asi 20 minut autem z Brna. Areál je vybaven dvanácti venkovními a vnitřními bazény s celkovou plochou 3000 m2. Ty nabízí celou řadu vodních atrakcí, jako jsou masážní trysky a sprchy, chrliče, bublinkovače, vodní stěny, vířivky, skákadla nebo šplhací sítě nad vodou. Děti jistě ocení také dvacítku tobogánů a skluzavek s celkovou délkou 1,7 kilometru. Oblíbené jsou například divoká řeka, adrenalinová vlna, zábavný trychtýř, ultrarychlé kamikadze nebo volný pád. Unikátem jsou pak gigantické tobogány Abyss a Boomerango určené pro třímístné rafty. Ty nabízí Aqualand Moravia jako jediný v Evropě.


„Množstvím a velikostí jak vodních ploch, tak atrakcí, které jsou v Čechách k vidění úplně poprvé, se náš areál řadí mezi ty nejmodernější svého druhu. Jedinečné je i využití moderní projekční technologie, takzvaný Video mapping, který adrenalinové zážitky z jízdy na tobogánech ještě umocní,“ uvedl  obchodní ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

Poznejte kouzlo římských lázní a hýčkejte své tělo

Chybí vám energie a toužíte po zaslouženém odpočinku? Nenechte si při své návštěvě Aqualandu Moravia ujít zdejší rozsáhlé relaxační centrum Forum Romanum Wellness. Základem římských lázní jsou Caldarium, Laconium a Tepidarium, kde probíhají jednotlivé procedury. Naplno si tu můžete užít až 24 saun a relaxační bazény s vodou z geotermálního vrtu 3G Mušov s vysokým obsahem minerálních látek dosahující teploty až 46 stupňů Celsia. Vyznavači relaxace jistě ocení solnou nebo aroma lázeň, balneo vany, vířivku, kryokomoru s provozní teplotou -110 až -160 stupňů Celsia nebo ochlazovací studnu s ledovou tříští. Hýčkat své tělo můžete také prostřednictvím speciálních rituálů, zábalů a masáží. Zkuste třeba zábal ze zelené kávy a marockého jílu, Kupodivo afrodiziakum nebo luxusní tělový rituál věčného mládí. Vyberete si i z širokého spektra kosmetických masek a peelingů.

Bohatý program i skvělé jídlo s nádherným výhledem

V Aqualandu Moravia si užije celá rodina. Pokud máte pocit, že budete muset celý den hlídat své ratolesti, tak nemusíte. „Pro děti neustále připravujeme zábavné animační programy a soutěže. Každý víkend se nese v jiném duchu. Během léta se mohou děti těšit na pirátský či šmoulí víkend, akci z dob Římanů nebo dětskou akademii,“ doplnil Petr Pavlacký. Nechybí ani dětský koutek. Zatímco si vaše děti budou hrát, vy můžete v klidu relaxovat ve wellness centru nebo navštívit stylovou restauraci a vychutnat si skvělou kávu, dortík či lahodné víno z jižní Moravy. V létě je navíc k dispozici i letní terasa s neodolatelným výhledem na Pálavu a Mušovská jezera.


Podrobné informace

Adresa: Pasohlávky,
GPS: 48.9037214, 16.5752125
tel.: +420 734 757 001
e-mail: info@aqualand-moravia.cz
web: www.aqualand-moravia.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Hrad Křivoklát - Knížecí advent

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

OS JAKA - Pohádkový les Průhonice

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  SC BOOTCAMPS, o.s.

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »