Zajímavosti, aktuality

Vyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012


Od 15.5.2012 do 31.10.2012 jste nám zasílali do soutěže o pobyt na Šumavě nádherné a lákavé fotografie za svých výletů. Dnes již známe vítěze!
Vyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012, Autor: Marta DuchoslavováVyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012, Autor: Marta DuchoslavováVyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012, Autor: Marta DuchoslavováVyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012, Autor: Marta DuchoslavováVyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012

Původně měli být vítězi pobytů na Šumavě dva soutěžící, ale protože množství a kvalita zaslaných fotoreportáží byla vynikající, rozhodli jsme se ocenit TŘI soutěžící!! 

 

1. Kategorie „Fotoreportáž z výletu“ o  jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro dvě rodiny s dětmi na pět dní na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 10.000 Kč získává:

Marta Duchoslavová z Jeseníka 

 

2. Kategorie „Fotografie místa“ o jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro jednu rodinu s dětmi na tři dny na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 5.000 Kč získává:

Pavel Húdek ze Štramberka, Bařiny

Navíc máme pro Pavla Húdka bonus za velké množství skvělých fotoreportáží z výletů ve formě rozšíření ubytování ze tří na pět dní a rozšíření z jedné na dvě rodiny!!!!!!!

 

 

3. Dodatečnou cenu: jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro jednu rodinu s dětmi na tři dny na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 5.000 Kč získává:

Edita Surzynová z Lutína

a to jednak za velké množství fotoreportáží a také za naprosto skvělé a vyčerpávájící popisy cest.

 

 

Velmi děkujeme všem účastníkům Velké fotografické soutěže 2012 a těšíme se fotografie od výherců z  pobytů na Šumavě a i na všechny další fotoreportáže a tipy z Vašich výletů, o které se budete chtít se čtenáři našeho webu podělit.Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Šťastná země Radvánovice - Rajčatová bitva

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »