Zajímavosti, aktuality

V Jizerských horách se začalo lyžovat


Nové Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory přichystalo pro letošní sezónu několik novinek.
V Jizerských horách se začalo lyžovat

Mezi hlavní patří Jizerky CARD, díky které lze čerpat výrazné slevy na skipasy, půjčovny nebo relaxační služby. Kartu dostanou ubytovaní hosté zdarma. Druhou novinkou je rozšířený provoz skibusu, který spojuje všechny tři skiareály a mohou ho využívat jak sjezdaři, tak i běžkaři při předložení Jizerky CARD zdarma. Velkým zjednodušením je propojení všech skiareálů jedním skipasem.

Příchod studené fronty významně podpořil začátek sezóny v Jizerských horách. „Sněžná děla jsme spustili v sobotu 1. prosince 2012 zhruba ve 4 hodiny ráno,“ říká Petr Bažant ze společnosti Ski Bižu, která provozuje jizerskohorské areály Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák.

První vleky se spustily o víkendu 8. a 9. prosince 2012 na Severáku u Arniky. „Víkend nato se rozjede i lanovka na Tanvaldském Špičáku,“ říká Petr Bažant ze Ski Bižu. 

V sobotu 8. prosince 2012 byla také slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná chata Arnika. Obnovou prošly jak pokoje, tak i oblíbená restaurace. Chata disponuje celkem 66 lůžky a nachází se v bezprostřední blízkosti centrální parkoviště.  

Aktuální informace o všech aktivitách v Jizerských horách můžete najít na stránkách www.skijizerky.cz nebo webových stránkách sdružení www.jizerske-hory.cz.

 Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Keltský skanzen ISARNO, Letovice

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Skanzen Pertoltice

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Penzion Baurů Dvůr, Nový Dvůr

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »