Zajímavosti, aktuality

Zimní dovolená za rozumnou cenu


Plánujete-li s rodinou vyrazit na podzimní či zimní dovolenou, Vaší pozornosti by neměly uniknout slevové portály, díky kterým se dá pořídit dovolená pro celou rodinu za velmi příznivou cenu.
Zimní dovolená za rozumnou cenuZimní dovolená za rozumnou cenuZimní dovolená za rozumnou cenuZimní dovolená za rozumnou cenu

O slevových portálech slyšel snad již každý. Jsou stále oblíbenější a vyhledávanější, jsou výhodné a stále jich přibývá. Mnozí z nás již objevili kouzlo tohoto zvláštního způsobu nakupování a na vlastní kůži si nakupování přes slevové portály vyzkoušeli. Slevy lákají každého a slevy na internetu nejsou výjimkou.

Podstatnou část nabídky slevových portálů tvoří nabídka výletů, zájezdů a pobytů. Tato nabídka je přitom velmi pestrá – na slevových portálech najdete jednodenní zájezdy, pobyty víkendové i týdenní, tuzemské i zahraniční a samozřejmě také pobyty pro rodiny s dětmi. Není proto obtížné sehnat touto cestou levnou dovolenou nebo levné ubytování pro celou rodinu podle Vašich představ.

Na slevovém portálu  www.zapakatel.cz lze díky široké a pestré nabídce najít výlet či rodinnou dovolenou za velmi zajímavou cenu. Tímto způsobem můžete ušetřit zhruba 45 až 55% z původní ceny pobytu, výjimkou nejsou ani pobyty, na kterých lze ušetřit až 70% běžné ceny.

Příkladem rodinné zimní dovolené za atraktivní cenu může být pobyt v nově zrekonstruovaném hotelu Panorama Resort na Štrbském Plese, za který zaplatíte pouze 50% běžné ceny. Díky této slevě si můžete užít zimní rodinnou dovolenou v nejvýše položeném a nejnavštěvovanějším středisku Vysokých Tater, a to za pouhou polovinu původní ceny. Sleva se vztahuje na ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky; za příplatek se můžete ubytovat také v rodinných dvoupokojových apartmánech s vlastní terasou a nádherným výhledem na panorama Nízkých a Vysokých Tater. Navíc si můžete vybrat mezi třídenním a pětidenním pobytem, nebo si rovnou můžete zakoupit více voucherů a prodloužit tak Váš pobyt. Děti do 3 let mají pobyt zcela zdarma. Pobyt na Štrbském Plese se slevou 50% je možné zakoupit do 21. 10. 2012, uplatnění voucheru je možné až do konce března 2013.

Podívejte se na aktuální přehled všech pobytů a výletů se slevou, které slevový portál Zapakatel. Nezapomeňte, že všechny slevy jsou časově omezené, což platí jak pro samotný nákup, tak pro uplatnění zakoupeného voucheru.Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Zámek Loučeň - Školní exkurze na zámek

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Muzeum strašidel Plzeň - Jak císař podvedl alchymistu (DS Jezírko)

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Sirotčí Hrádek, zdroj www.mikulovsko.info

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »