Zajímavosti, aktuality

Jaký batoh je vhodný pro děti na cestování?


Chystáte-li se s dětmi na výlet, je důležité zvážit nejen co všechno vzít s sebou, ale také do čeho věci sbalit. Na výběr je v dnešní době nespočet různých batohů. Přemýšleli jste však někdy, jak by měl vypadat ten správný batoh pro děti, který bude kvalitní, bezpečný a zároveň praktický?
Jaký batoh je vhodný pro děti na cestováníJaký batoh je vhodný pro děti na cestováníJaký batoh je vhodný pro děti na cestováníJaký batoh je vhodný pro děti na cestováníJaký batoh je vhodný pro děti na cestování

Při výběru batohu je třeba v první řadě myslet na správný a zdravý vývoj dětské páteře, proto bychom měli vybírat batoh co možná nejlehčí, s pevným, ergonomicky tvarovaným zádovým systémem a s polstrovanými, dostatečně širokými popruhy. K pohodlnému nošení přispívá také kompresní hrudní pás s přezkou. Dalším důležitým kritériem je bezpečnost dítěte – tedy dostatek výrazných bezpečnostních prvků, jako jsou reflexní odrazové plochy, reflexní lemování po obvodu batohu, blikačky či fluorescenční pláštěnky, díky nimž bude dítě vidět i za zhoršených světelných podmínek. Při výběru batohu, který bude dítě nosit na výlety, bychom měli přihlédnout také k různým praktickým detailům, které ocení nejen rodiče, ale také malý cestovatel: termokapsa na svačinu, speciální kapsa či držák na lahev s pitím v dostupném místě nebo skrytá kapsa na peníze. Z praktických důvodů by měl být batoh prostorný, nepromokavý a snadno omyvatelný.

Batohy značky Topgal, které se svou kvalitou řadí ke špičce na českém trhu, splňují všechna tato kritéria, navíc potěší svým moderním a líbivým designem, tudíž pro děti bude radost je nosit. Na celodenní výlet do přírody či za kulturou neváhejte použít klasické školní batohy, na jejichž výrobu se firma Topgal specializuje. Školní batohy značky Topgal jsou tak propracované, že děti budou spolehlivě doprovázet nejen ve škole, ale i na cestách.

Pokud z jakýchkoli důvodů cestujete s notebookem, řešením pro vás mohou být opět batohy značky Topgal. Bohatý sortiment dětských, školních i studentských batohů značky Topgal je totiž rozšířen o batohy na notebook, které jistě oceníte pro jejich praktičnost. Nejenže mají spoustu kapes včetně držáku na PET lahve a jsou anatomicky tvarované, ale po vyjmutí neoprenové kapsy na notebook je lze používat i jako zcela běžné batohy.

Celý sortiment společnosti Topgal si můžete prohlédnout na www.topgal.cz.Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Lukov, zdroj www.hradlukov.cz

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »