Zajímavosti, aktuality

Registrace na dětské cyklistické závody Tour de Kids je spuštěna!!!


Ode dneška můžete své malé ratolesti on-line přihlásit k některému z dvaceti závodů, které se uskuteční v květnu až červenci po celé republice. Startuje se již za měsíc v Brně. V květnu budou závody ještě v Pardubicích, Liberci, Ostravě, Olomouci, Mladé Boleslavi a Chomutově.
Registrace na dětské cyklistické závody Tour de Kids je spuštěna!!! Registrace na dětské cyklistické závody Tour de Kids je spuštěna!!! Registrace na dětské cyklistické závody Tour de Kids je spuštěna!!! Registrace na dětské cyklistické závody Tour de Kids je spuštěna!!! Registrace na dětské cyklistické závody Tour de Kids je spuštěna!!!

Děti při akreditaci dostanou účastnická trička, cereální snack Street XL od Nutrendu, dětskou knížku z nakladatelství Mladá fronta a zároveň jsou i jednorázově úrazově pojištěni s Českou pojišťovnou.

Nebude chybět ani doprovodný program. Letošní moderátorkou bude Míša Nosková /finalistka Superstar/, která dětem určitě zazpívá pár písniček, v některých městech bude také Dáda Patrasová se svým hodinovým přestavením Juliádou, nesmíme zapomenout na klauna Čiko a jeho kouzla, triky, ale i diskotéku. Během odpoledne můžete vyhrát spoustu dalších skvělých cen.

Vstup na akci je zdarma, startovné při on-line registraci a platbě 80,- Kč.Více informací na www.tourdekids.czKompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Selský dvůr Braňany

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  DDM Bojkovice - Příměstský tábor

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »