Zajímavosti, aktuality

Haliborange – příznivý vliv na učení a paměť Vašich dětí


Nepodceňujte význam omega-3 nenasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné pro vývoj a správné fungování mozku u dětí!
Haliborange – příznivý vliv na učení a paměť Vašich dětí

O dostatečný přísun těchto nezbytných látek do dětského organismu se spolehlivě postará Haliborange Omega-3 pro děti. Haliborange s lahodnou pomerančovou příchutí je k dostání ve formě žvýkacích tobolek či sirupu; do konce října můžete navíc využít speciální nabídky 2+1 zdarma!

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny je pojem v současnosti mnohokrát skloňovaný. Víme, že je náš organismus potřebuje ke správnému fungování a že mají pozitivní vliv na některé procesy v našem organismu. Jaký konkrétní význam však mají tyto látky pro vývoj našich dětí?

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou látky pro lidský organismus nepostradatelné a velmi důležité. Nejdůležitějšími zástupci těchto látek jsou DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová). Tělo si je neumí vytvořit v potřebném množství samo, je tedy nezbytné hledat jiné zdroje – těmi je vhodná strava a potravinové doplňky. Vhodnou stravou přitom rozumíme konzumaci tučných mořských ryb a dalších mořských živočichů alespoň dvakrát týdně. Dostupné statistiky na toto téma jsou však znepokojující - odborné studie ukazují, že děti konzumují ryby v průměru přibližně třikrát měsíčně! Velmi vítaným řešením tak může být Haliborange Omega-3 pro děti.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, zvláště pak DHA, mají zcela zásadní význam pro zdraví. Hrají klíčovou roli při rozvoji mozkové tkáně, pozitivně ovlivňují koncentraci, paměť a proces učení. Podstatnou úlohu hrají DHA především v dětském věku, kdy má rozvíjející se dětský mozek několikanásobně vyšší nároky na příjem omega-3 mastných kyselin než mozek dospělého. Dostatečný přísun DHA pozitivně ovlivňuje vývoj a správné fungování mozku a má význam při rozvoji kůry mozkové. Rodiče školou povinných dětí ocení příznivý vliv DHA na rychlost a přesnost učení, na schopnost pamatovat si a soustředit se. Jako další pozitivní účinky DHA můžeme jmenovat zlepšení koordinace a pohybových schopností či snížení možnosti vzniku poruch učení a hyperaktivity.

Přípravky Haliborange jsou vyráběny z přírodního rybího tuku a obsahují vysoký podíl DHA. Rodiče dále určitě uvítají obsah vitamínů A, D, E a C, dětem zcela jistě zachutná lahodná pomerančová příchuť. Haliborange je k dostání ve formě žvýkacích tobolek nebo sirupu a je vhodný pro děti již od 3 let. Neobsahuje laktózu a mohou ho užívat i děti trpící celiakií nebo fenylketonurií.

Pro všechny děti, které poctivě užívají přípravky Haliborange, je připraveno nekonečné množství dárků! Pokud úspěšně vyřeší úkol z příbalového letáku a zašlou jej společně s čárovým kódem na adresu společnosti Merck, získají jeden z mnoha atraktivních dárků. Za deset splněných úkolů a deset čárových kódů je čeká mimořádná odměna – dětský laptop! Více informací o produktu Haliborange najdete na www.haliborange.cz, kde na děti navíc čekají omalovánky, křížovky a další zábavné aktivity.Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Koněpruské jeskyně - Mikuláš s čerty

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Turistická základna v Řece

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Muzeum loutek Plzeň - Školní exkurze

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »