Zajímavosti, aktuality

Kam vyrazit na prázdniny s dětmi


Každou chvilku jsou nějaké prázdniny a rodičům nezbývá nic jiného, než řešení toho, co dělat s dětmi, které mají z ničeho nic hromadu času. Jednou z možností je vyrazit s nimi na nějakou hezkou dovolenou. Nezáleží na tom, zda na víkend či týden, užijete si tak jako tak. Proto jsme pro vás vybrali tři místa, která jsou Baby Friendly.
1485940969019-454-310.jpeg3047--resizecrop-c1280x1024--quality-90.jpg

Penzion Sněžná ve Volarech

Penzion Sněžná ve Volarech se nachází v oblíbené rekreační oblasti Jižní Čechy. V penzionu na vás budou čekat pohodlné a útulné pokoje, ale také polopenze, na které si pochutnáte. Okolní krajina přímo láká k rodinným výletům. Součástí pobytu je nejen šestidenní ubytování, ale také sleva na permanentku do lyžařského areálu a na procedury v konopných lázních nedalekého hotelu.

April hotel Panorama

Pokud hledáte kvalitní ubytování pro sebe a své dítě, můžete využít tohoto balíčku v April hotel Panorama, který se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Součástí pobytu je ubytování, snídaně, privátní pronájem wellness Spa centra, košík ovoce na pokoji, WiFi zdarma, ale také masáž pro dospělé. Příjemný začátek pobytu v hotelu vám zajistí uvítací nápoj, pohár pro dítě a dárek na uvítanou.

Hotel Farma Vysoká

Hotel Farma Vysoká je ideální místo pro odpočinek hlavně pro ty, jejichž děti milují koně. Kromě ubytování je v ceně i Snídaně ve formě švédského stolu, masáž pro oba rodiče, celodenní vstup do termálních lázní Chrastava, ale také program pro děti. V tom najdeme tréninkový výcvik pro děti, pro ty menší je připraveno vodění na koni. Po takovém víkendu bude relaxovaný každý.Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Plavecký klub Žabičky - Kurzy plavání kojenců a batolat od 6.měsíců ve vlastním bazénu centra

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  KC Novodvorská, Praha - Perníková chaloupka (LTD Zvoneček)

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »