Zajímavosti, aktuality

Když se sejde rodina aneb Puzzle stmeluje kolektiv


Patří puzzle do společenských her? Určitě ne, přesto si ho rodiny kupují a s velkou chutí pečlivě skládají dílek k dílku. Trénují si paměť, logiku a alespoň na chvilku zabaví své děti od moderních technologií. Kolik druhů puzzle vlastně existuje?
Web11.jpg

Zábava pro děti i dospělé. Jestli je něco, u čeho dokáže rodina vydržet hodiny, pak je to skládání dílků puzzle. Pečlivé přemýšlení, zkoušení možností a opatrnost, aby se vše najednou nezbortilo. I tak vypadá skládání tisíce dílků. Hrady a zámky, animované postavičky, auta, motorky, příroda, památky a fantasy. I na taková témata puzzle můžete narazit v obchodech. Prodej puzzle ale neprobíhá pouze tam. Díky internetu si ho lze snadno objednat i domů. Stačí pár kliků a druhý den už začíná ta pravá zábava.

Puzzle má dnes řadu podob. Nesetkáte se pouze s tím tradičním, ale k dostání je i svítící, metalické, 3D puzzle nebo dřevěné puzzle. Z těchto možností si určitě každý vybere. A navíc, některé internetové obchody mají slevové akce na puzzle, případně si můžete o nějaké puzzle pro děti zahrát na internetu. Právě kvůli dětem se tyto skládačky kupují. Je potřeba, aby se děti rozvíjely, pomalu začaly zapojovat logiku a myšlení. Tato forma zábavy je rozhodně lepší, než neustálé koukání na televizi. Co myslíte? Zkuste si sednou k počítači a nějaké pěkné puzzle koupit. Třeba to berte jako tip na vhodný dárek. Už si tedy nemusíte lámat hlavu, co koupit k narozeninám, svátku nebo jiným příležitostem.

 Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Statek Bernard - Vánoční trhy

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »