Zajímavosti, aktuality

Užijte si dovolenou naplno


Na dovolenou do přírody jezdí většina z nás ráda. I největší milovník života ve městě uzná, že jednou za čas je potřeba se sbalit, říct městu “nashle” a vyrazit ven. U rodin s dětmi to je dokonce nutnost.
Užijte si dovolenou naplno

Hlavně ti nejmenší ocení, když se mohou proběhnout v lese, hrát si někde u vody nebo se v doprovodu rodičů vydat na výlet na tajemný hrad.

Jenže co když se ráno před výpravou počasí pokazí? Místo blankytně modrého nebe a jasného slunce nás přivítají těžké mraky, studený vítr a dešťové kapky bubnující na okno. Mnoho možností jak se v tu chvíli zabavit zrovna není. Pokoj hotelu či penzionu, kde jsme zrovna ubytování, se tak stane jediným útočištěm, kde můžeme přečkat zamračený den. Dospělí jsou otrávení, ale pro ty nejmenší to je hotová pohroma. Každý rodič ví, že je na světě jen málo věcí horších, než když se děti nudí. Pokud při balení na dovolenou pospíchali a zapomněli dětem vzít hru, knížku nebo aspoň karty, situace vypadá téměř tragicky.

Řešením mohou být ALBI herny. Jedná se o aktivitu, do které se před časem začaly zapojovat ubytovací zařízení po celé České republice. Každý takový hotel nebo penzion má pro hosty k dispozici nabídku stolních a deskových her, se kterými je možné strávit čas. Výběr her je široký a vždy je koncipován tak, aby si vybrali jak nejmenší hoteloví hosté, tak i jejich rodiče. ALBI herny nabízí hry vědomostní, dobrodružné nebo hry jenom tak pro radost. Kromě hotelů a penzionů ALBI herny najdete ve vybraných restauracích nebo pohostinství. ALBI herny jsou zárukou, že vás a vaše děti vždy čeká dovolená plná zábavy a dobrodružství, ať je počasí jakékoliv.

http://www.albiherny.cz/Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Vrch Bleiberg

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Hrad Hukvaldy - Rytíři na hradě

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »