Akce pro děti 

Štefánikova hvězdárna Praha - Hvězdárna pro dětské tábory

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Štefánikova hvězdárna Praha
Adresa:Praha

Štefánikova hvězdárna Praha má zajímavou nabídku pro dětské tábory. Můžete si objednat Astrobus, který je vybaven pozorovací technikou. Dopřejte dětem jedinečný zážitek.

Astrobus Hvězdárna nabízí speciální výjezdní program pro dětské letní tábory - Astrobus. Spočívá v příjezdu 2-3 členné posádky spolu s mobilní pozorovací a projekční technikou do místa konání tábora. Program probíhá od pozdního odpoledne do noci a může být zaměřen individuálně dle přání objednatele. Standardní program výjezdu: pozorování Slunce mobilním čočkovým dalekohledem vybaveným slunečními filtry a projekcí. přednáškový program v kombinaci s obrazovým a filmovým doprovodem doplněný případnou diskusí či herními aktivitami. noční pozorování oblohy zrcadlovým dalekohledem a výkonným binokulárem. V případě nepřízně počasí alternativní program. prodej publikací s astronomickou tematikou. Astrobus je zcela soběstačný co se týče audiovizuální techniky, disponuje elektrocentrálou a po dohodě je možný i výjezd terénním automobilem do obtížněji dostupných lokací bez infrastruktury. Posádka Astrobusu tráví v táboře noc, tudíž rozsah nočního pozorování závisí čistě na podmínkách a zájmu a v podstatě není omezen. Vzhledem ke stabilnímu zájmu o akci je vhodné ji objednávat s velkým předstihem (jaro). Předběžnou objednávku lze odeslat z formuláře či zadat telefonicky. Hvězdárna Vás bude informovat v průběhu června s nabídkou konkrétního termínu.

Štefánikova hvězdárna Praha - další akce pro děti

Štefánikova hvězdárna Praha - Pravidelné pořady pro děti

01.01.2012 - 01.01.2110 | Štefánikova hvězdárna Praha - Pravidelné pořady pro děti

Pravidelné pořady pro děti: soboty a neděle 14:30


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Zámek Hořovice - Adventní prohlídky zámku Hořovice

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »