Školní výlet, exkurze 

Lanové centrum Proud Praha - Program pro školy

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Lanové centrum PROUD Praha
Adresa:Praha

Lanové centrum Proud Praha - Program pro školy

Program "Výlet"
 • Základní program pro školy a neziskové organizace. Minimální počet platících účastníků je 10. Na každých 10 osob se programu může účastnit jedna osoba pedagogického doprovodu zdarma.
 • 2 - 4 hodiny
 • minimálně 10 osob
 • od 10 let
Program "Sedm vrcholů"
 • Motivovaný soutěžní program s legendou o dobýváním sedmi nejvyšších vrcholů světa. Základní struktura zůstává oproti ostatním programům nezměněna. Navíc je zde motivace k vítězství a dobytí všech sedmi nejvyšších vrcholů sedmi kontinentů. Důležitá je nejenom obratnost a síla, ale i dovednosti jako plánování strategie či schopnost domluvit se v rámci 3 – 9 členného týmu. Celý program je náročnější jak na přípravu, tak i na obsazení areálu LC, a proto jej realizujeme až od 30 platících účastníků.
 • 3 - 4 hodiny
 • minimálně 30 osob
Program "Proudman"
 • Ještě více dobrodružství zažijete v tři plus tři hodiny dlouhém programu Proudman. Areál lanového centra prolezete za tu dobu téměř celý a pohybu v osmimetrové výšce si opravdu užijete.Na vaše přání připravíme v rámci dne i drobné soutěžení nebo speciality jako je lezení se zavázanýma očima. Tou pravou adrenalinovou třešničkou bude v druhé části programu Tarzaní skok nebo Big swing. Mezi programovými bloky je vždy hodinová pauza, kterou lze využít k obědu v některé z okolních restaurací. Oběd pro vás rádi zajistíme za přijatelnou cenu.
 • 3 + 3 hodiny
 • minimálně 10 osob
Program "Nebe a Voda"

VARIANTA 1 – nafukovací kanoe nebo rafty

 • Kombinovaný program v Lanovém centru a na Vltavě v centru Prahy. Tříhodinové dobrodružství v lanovém centru vystřídá pro někoho dobrodružná pro jiného romantická plavba na raftech či nafukovacích kanoích centrem Prahy. Prohlédnete si Vyšehrad, Karlův most, Národní divadlo a Tančící dům. Uvidíte i panorama pražských Hradčan. Program je vhodný i pro účastníky, kteří nemají s ovládáním lodě (raftu) žádnou zkušenost. Před začátkem plavby budete seznámeni se základy pádlování a počínání si na vodě. Na vaší plavbě budete samozřejmě doprovázeni instruktorem.

VARIANTA 2 – motorové čluny

 • Kombinovaný program v Lanovém centru a na Vltavě v centru Prahy. Tříhodinové dobrodružství v lanovém centru vystřídá romantická a pohodová plavba na motorových člunech centrem Prahy. Program je vhodný i pro účastníky, kteří nemají s ovládáním motorového člunu žádné zkušenosti. Před začátkem programu budete seznámeni s ovládáním člunu. Na vaší plavbě vás bude doprovázet jeden z našich instruktorů.
 • Motorové čluny, které využíváme může ovládat každý účastník starší 15ti let. Je tedy nezbytné, aby maximálně na každé tři účastníky programu byla jedna osoba starší 15ti let, která bude moci člun řídit (na jednom motorovém člunu pojedou max. 4 osoby).
 • 3 + 3 hodiny
 • minimálně 10 osob
 • duben - září
Program "Lanáček"
 • Program pro děti do 10 let věku – 1. stupeň ZŠ. Spočívá především v drobném soutěžení v centru zaměřeném na rozvoj obratnosti a rovnováhy dětí. Jako pomůcky jsou využívána lana, nízké lanové překážky, klády využívané jako kladiny apod. Podíl lezení na vysokých lanových překážkách je stanoven po domluvě s učitelem na základě věku a fyzické vyspělosti dětí. Nezbytným předpokladem pro realizaci programu je bezplatná účast dospělých nebo starších dětí (například žáků v posledních ročnících ZŠ), kteří pomohou s jištění. Doporučený počet osob pro tuto výpomoc je 1 „dospělý“ maximálně na 4 děti.
 • 2 - 3 hodiny
 • minimálně 10 osob
Program "Stavba"
 •  Jedete na školní výlet, organizujete seznamovací kurz nebo děláte jinou školní akci? Rádi Vám postavíme a zajistíme provoz nízkých překážek, vysokých překážek a skoků na Vaší akci

 

1 hodina programu 2 hodiny programu 3 hodiny programu 4 hodiny programu více hodin programu
Výlet nelze 180 270 360 nelze
Sedm vrcholů nelze nelze 270 360 nelze
Proudman nelze nelze nelze nelze 420
Nebe a voda nelze nelze nelze nelze 520
Lanáček – 1.stupeň ZŠ nelze 160 240 nelze nelze

 

 


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Miniuni Ostrava - Den dětí

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Letní muzejní příměstský tábor Cestami pravěku

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »