Zájmový kroužek, kurz 
DOMINO - Doučování

DOMINO - Doučování

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Centrum pro rodinu - DOMINO Uherské Hradiště
Adresa:Uherské Hradiště

Určeno pro děti navštěvující základní školu anebo základní školu speciální. Doučování vedeme zábavnou formou, využíváme programů na PC, používáme netradiční vzdělávací metody. Děti si na výsledky přijdou samy, je pro nás důležitý proces nejen výsledek.

Děti se u doučování občas i zapotí, podporujeme jejich přirozenou touhu po fyzické aktivitě k silnějšímu upevnění znalostí. Doučujeme český jazyk, matematiku, angličtinu. Ve skupině jsou maximálně tři děti přibližně stejného věku.

Centrum pro rodinu - DOMINO Uherské Hradiště - kurzy a kroužky

DOMINO - Klubíčko

Cvičení pro dospělé s dětmi ve věku od 1 do 3 let. Jedná se o motorická cvičení pro správný rozvoj dětí pomocí pohybových her, říkadel a písniček.

DOMINO - Džampík

Pro děti od 2,5 do 5 let. Koná se vždy jednou za měsíc. Děti se zde pomocí pohybu seznamují s okolním světem, učí se jak koordinovat své tělo, pomocí různých pohybových her děti rozvíjí především svoje motorické dovednosti.

DOMINO - Šikulka

Výtvarný kroužek pro děti od 2 let do 6 let. Kroužek je vhodný pro tiché děti, nezapojující se do kolektivu. Děti se učí, jak pracovat se štětcem, plastelínou, nůžkami.

DOMINO - Úžasňáci

všeobecný kroužek pro děti ve věku 3 – 4 let a 5 – 7 let. Kroužek je určen především pro hyperaktivní děti, ale je vhodný také pro děti, které nemají vyhraněný zájem.

DOMINO - Pohybová průprava

Děti jsou rozděleny do jednotlivých oddělení dle věku a zaměření. Lektoři, kteří zde vyučují, mají odborné taneční vzdělání, a proto dokážou dát kvalitní výuku jak začátečníkům, tak i vyspělým tanečníkům.

DOMINO - Mix dance

HIP HOP, DISKO DANCE - oddělení, které je zaměřeno na výuku známých a oblíbených tanečních stylů jako je Hip Hop či Disko Dance. Určeno pro děti od 7 do 12 let.

DOMINO - Street dance

HIP HOP, R´N´B. Oddělení, které je zaměřeno na výuku známých a oblíbených tanečních stylů jako je Hip Hop, R´N´B´ či Street Dance. Určeno dětem od 13 let a výše.

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Stezka korunami stromů Lipno

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Aquacentrum Česká Ves

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »