Zájmový kroužek, kurz 
DDM Rychvald - Veselé pískání

DDM Rychvald - Veselé pískání

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Dům dětí a mládeže - DDM Rychvald
Adresa:Rychvald

Jak již název napovídá, děti z 1. tříd se učí známé lidové písničky nejen zpívat, ale také především zahrát na zobcovou, sopránovou flétnu.

K mnoha písničkám mají ve svých notách pěkné obrázky, které si rády vybarvují, nebo vymění flétnu a pastelky za jiné dětské rytmické nástroje a hned je tu celá kapela. Děvčata ze 4.tříd navštěvují hru na zobcovou flétnu třetím rokem, a tak k písničkám, které umí hrát dvojhlasně, přibývají náročnější skladby od známých autorů vážné hudby, jako např. W.A Mozarta, J.S. Bacha, G.F. Händela a dalších.

Dům dětí a mládeže - DDM Rychvald - kurzy a kroužky

DDM Rychvald - Atletika

Jeden z nejúspěšnějších kroužků. Vhodný pro děti od 6 let. Všestranná sportovní příprava. Tento kroužek mají sportovně založené děti velmi rády.

DDM Rychvald - Počítačové hry

Kroužek navštěvují děti ve věku 6 - 15 let. Cílem je naučit děti zvládat základní funkce PC a operace týkající se spouštění a vyhledávání samotných her.

DDM Rychvald - Výtvarná technika

Pro děti od 5 let je připraven velmi oblíbený kurz - Výtvarná technika. V tomto kroužku se děti naučí rozvíjet svou fantazii a tvořivost.

DDM Rychvald - Přirodovědný kroužek

Přírodovědný kroužek je zaměřený nejen na včelařství, ale i na ochranu životního prostředí. Kroužek je vhodný již pro malé děti.

DDM Rychvald - Vaření

Vhodný pro děti již předškolního věku i dospělé. Základy studené i teplé kuchyně. Děti se naučí postupy nejzákladnějších jídel, dospělí si zase můžou zdokonalit svoje chuťové buňky a přiučit se něco nového.

DDM Rychvald - Florbal

Florbal je jedním z nejoblíbenějších dětských sportů, kde panuje akce a rychlost. Kroužek je zaměřen na herní a taktickou přípravu hráčů. Florbal máme rozdělený na mladší a starší žáky

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Divadlo Karla Hackera Praha - Zlatovláska (Vít Marčík)

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »