Zájmový kroužek, kurz 

SVČ Vítkov - Koncertní sbor Permoník

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Středisko volného času - SVČ Juventus - centrum Vítkov
Adresa:Vítkov

Nahrávání CD, 3 odborná soustředění, "Americký koncert" ve společenském domě Darkov, Koncertní zájezd do USA, návštěva studentů z Euskirchenu u nás, Mikulášský koncert ve Společenském domě Darkov a v Rehabilitačním sanatoriu, výchovný koncert pro 6. třídy ZŠ "Možná přijde i Mikuláš"

Adventní koncert v kostele Povýšení sv. Kříže, Adventní koncert v kostele sv. Martina v Petrovicích s orchestrem JKO, Vánoční koncerty v lázních, v MěDK, v kostele Povýšení sv. Kříže, Benefiční koncert s JFO v Domě kultury VŽ, výchovný koncert pro 8. třídy ZŠ "Vlak do Chattanoogy" na ZUŠ, výchovný koncert pro 4. třídy ZŠ "Jaro se otvírá" na ZUŠ, výchovný koncert pro 7. třídy "Za písničkou do světa"na ZUŠ, Koncertní zájezd do Německa, Závěrečný koncert v MěDK, letní tábor na Ostravici a řada dalších koncertů a vystoupení

Středisko volného času - SVČ Juventus - centrum Vítkov - kurzy a kroužky

SVČ Vítkov - keramika

SVČ Vítkov - keramika

Některé výrobky jsou využívány pro účely KSVČ, většinu si však děti odnášejí domů. V keramické dílně jsou také dva hrnčířské kruhy, které děti rády používají.

SVČ Vítkov - Výtvarný kroužek

Kroužek je vhodný pro všechny děti, které výtvarná činnost baví. Program je zaměřen na základní výtvarné techniky a postupy, jsou zařazovány atraktivní netradiční techniky. Materiál je hrazen ze zápisného. Činnost je přizpůsobena věku, zkušenostem a manuální zručnosti dětí.

SVČ Vítkov - Mažoretky

Rozcvička, základy pochodování Základní práce s tyčkou + výhozy Výuka improvizace Pódiové sestavy skupiny Pódiové sestavy sóloformací
SVČ Vítkov - Společenské tance

SVČ Vítkov - Společenské tance

Kroužek zaměřen na taneční, pohybovou a hudební průpravu. Navazují jednoduché a složitější variace latinsko amerických a částečně i standartních tanců. Nácvik předtančení. Pokročilí příprava na soutěž a vystoupení.

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Rekapitulace fotosoutěže 2012 (č.2) - Rešovské vodopády - Rýmařov

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Šťastná země Radvánovice - Rajčatová bitva

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Hamousův statek Zbečno - Malý Advent na statku

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »