Zájmový kroužek, kurz 
ANGLIČTINA PRO ŠKOLÁKY S RODILÝM MLUVČÍM

ANGLIČTINA PRO ŠKOLÁKY S RODILÝM MLUVČÍM

Termín akce:01.01.2010 - 01.07.2015
Místo konání:Studio pro rodinu Kroužek
Adresa:Praha

ANGLIČTINA PRO ŠKOLÁKY ( PRVNÍ STUPEŇ ZÁKLADNÍ ŠKOLY) S RODILOU MLUVČÍ Výuka probíhá hravou formou za doprovodu písniček, pohybu, her nebo obrázků.

Základní princip výuky angličtiny: systematická ale přirozená cesta k osvojení jazyka, respektující individuální vývoj každého z děti. Lektorka Beth je Američanka žijící dlouhodobě v ČR. Beth has realized her passion in teaching young children, and she has developed an effective approach to introducing them to the English language through music, movement, pictures, humor, and play. Her basic philosophy is to teach children in a systematic yet natural way and to relate to them as respectfully as one would with an adult. Beth prefers to speak solely English in the presence of her students so as to simulate an environment in which the children feel the need to communicate in the target language. However, Beth is able to communicate effectively in Czech if the situation requires.

Studio pro rodinu Kroužek - kurzy a kroužky

Školička pro děti od 2 let v Kroužku

Školička pro děti od 2 let v Kroužku

Školička v Kroužku na Vinohradech Pro děti 2 – 4 roky, každé PONDĚLÍ A ÚTERÝ DOPOLEDNE 8.30-12.30. Pro děti, které ještě nechodí do mateřské školy. Děti se naučí navazovat nové vztahy, zapojovat se do společné činnosti a seznámí se s činnostmi, které jsou běžné pro mateřskou školu.
Cvičení pro těhotné s prvky Pilates

Cvičení pro těhotné s prvky Pilates

každé úterý od 16.45 - cvičení pro těhotné Cvičení probíhá pod vedením zkušené lektorky a zaměřuje se na správné držení páteře a na odstranění bolestí páteře, které jsou v těhotenství obvyklé
Školička v Kroužku pro děti od 2 let

Školička v Kroužku pro děti od 2 let

Hlídání dětí - školička ve studiu Kroužek pro děti od 2 let, které ještě nechodí do školky každé pondělí a pátek dopoledne plné aktivit (tvoření, písničky, pohádky, rytmika, cvičení)
Školička ve studiu Kroužek

Školička ve studiu Kroužek

Školka, školička - hlídání dětí s řadou zajímavých aktivit ve studiu Kroužek Dopoledne pondělí - úterý - pátek plné zábavy a poznávání! Malé skupinky dětí, kvalifikovaný personál.
Oslava NAROZENIN v Kroužku

Oslava NAROZENIN v Kroužku

Hledáte prostory pro pořádání narozeninové oslavy pro Vaše děti? Máte zájem o zajištění programu během oslavy, zajištění občerstvení nebo slavnostní výzdoby? Kontaktujte nás - studio Kroužek!
Keramické tvoření pro rodinné týmy

Keramické tvoření pro rodinné týmy

KERAMICKÉ TVOŘENÍ PRO RODIČE S DĚTMI. Pro koho je kurz vhodný? Maminky (nebo i babičky) s dětmi od cca 2 let Horní hranice věku dětí není omezena – záleží pouze na jejich chuti k tvoření, vítání jsou i školáci.

Taneční hrátky s písničkou - pro kluky i holčičky

Miluje Vaše dcerka nebo syn pohyb, zpívá si oblíbené písničky a poskakuje do rytmu? Pak je právě pro ně náš kurz tanečních hrátek s písničkou ! Písničku si namalujeme, zazpíváme, zatancujeme


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Zábavný park Eifelpark Gondorf, Německo

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Plavecký stadion Roudnice nad Labem

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »