Zájmový kroužek, kurz 

SPEAK!

Termín akce:30.06.2010 - 01.08.2010
Místo konání:Hradec Králové
Adresa:Hradec Králové

SPEAK! nejsou jen tak ledajaké konverzace, ale super strávené 2 týdny s rodilým mluvčím, kde si nejen užiješ spoustu srandy, ale navíc se i konečně rozmluvíš plynule anglicky.

Co je projekt SPEAK! SPEAK! je mezinárodní vzdělávací projekt zaměřený na konverzaci v angličtině. Je vhodný především pro žáky a studenty základních a středních škol. Účastníci tohoto projektu se budou během dvou týdnů scházet ve skupinkách zhruba osmi účastníků s rodilým mluvčím, který pro ně bude mít nachystané netradiční lekce angličtiny. V těchto lekcích nebude kladen důraz ani tak na gramatiku, ale spíše na překonání strachu, který dnes bohužel většina mladých lidí při používání cizího jazyka má. Rodilí mluvčí jsou pečlivě vybíráni z řad zahraničních vysokoškolských studentů. Jak to probíhá Ve všední dny se účastníci projektu setkají se svým lektorem vždy minimálně na čtyři hodiny (převážně dopoledne), během kterých budou angličtinu aktivně používat nejen klasickou cestou školních cvičení, ale i při vykonávání volnočasových aktivit. Účastníci tak získají možnost uvědomit si důležitost cizího jazyka a navázat nová kamarádství.

Termíny kurzu

 • 30. 6. - 11. 7. 2014
 • 21. 7. - 1. 8. 2014

Účastníci projektu budou rozděleni do skupin podle věku či jazykové úrovně a program bude připraven tak, aby vyhovoval konkrétní skupině účastníků.

Více informací na adrese: http://hkralove.aiesec.cz/projekty/speak

Hradec Králové - kurzy a kroužky


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Umění dětem, Brno - Příměstský tábor

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Lanový park Tarzanie - Program pro školní výlety

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »