Zájmový kroužek, kurz 

Angličtina s rodilým mluvčím

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Angličtina s rodilými mluvčími, Olomouc
Adresa:Olomouc

Angličtina s rodilým mluvčím pro děti od 2 do 15 let. Výuka v centru města hravou formou založenou na principech osvojování mateřského jazyka (u mladších dětí) nebo zaměřená na rozvoj komunikačních dovedností (u starších dětí).

 Přátelská a uvolněná atmosféra, malé skupiny dětí (kolem 5 dětí ve skupině), osobní přístup, pochvala za každou snahu, příjemní lektoři a ještě mnohem více. Ukázková hodina zdarma:)

Díky rodilému mluvčímu mají děti možnost naposlouchat si autentickou výslovnost, větnou melodii, slovní a větný přízvuk. Celá výuka probíhá výhradně v angličtině, takže si děti osvojují jazyk velmi přirozeně a intenzivně. Lektor svou řeč doprovází řečí těla a mimikou, což dětem usnadňuje chápání. Lekce jsou založené na častém střídání činností, zapojení co nejvíce smyslů, upevňování, opakování a napodobování, jsou plné her, soutěží, písniček a říkanek.

Výběr z naší nabídky:

 • Baby English - pro nejmenší děti do 3 let. 30minutová lekce v doprovodu rodiče. Osvojování si cizího jazyka založené na principech učení se rodnému jazyku.
 • English Club - intenzivní kurz pro předškolní děti. Celé dopoledne s angličtinou, ve které se učíme, hrajeme si a povídáme. Kromě lekcí angličtiny si čteme pohádky, malujeme, vyrábíme, chodíme ven...
 • Learn and Play - kurzy pro děti od 3 do 15 let. Děti jsou do skupin rozdělené podle věku a jazykových schopností. Snažíme se o nepřímé učení, kdy jsou děti tak zabrané do činnosti, že si ani neuvědomují, že se učí.

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Kam s dětmi na Moravě, když prší - Bongo Brno

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »