Zájmový kroužek, kurz 
RC Akropolis Uherské Hradiště - Angličtina pro děti

RC Akropolis Uherské Hradiště - Angličtina pro děti

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Akropolis - rodinné centrum, Uherské Hradiště
Adresa:Uherské Hradiště

RC Akropolis Uherské Hradiště - Angličtina pro děti metodou Learn and Play

Angličtina vedena metodou Learn and play . Velmi dobře zpracovanou a léty prověřenou metodiku Dagmary Lapčíkové (jazyková škola Fast and easy) jsme doplnili o prvky IT -lektoři používají interaktivní tabuli, internet, podcasty, MP3 - záleží na věku a pokročilosti dětí.

Děti docházejí na lekce 1x či 2x týdně, lekce trvají 60 nebo 75 minut dle pokročilosti a věku dětí. Výuka je vedena v malých skupinkách je směřována k tomu, aby děti z různých her a písniček plně načerpaly slovní zásobu a slovní spojení a naprosto jim rozuměli. Již v prvních lekcích se děti učí tvořit věty, cílem metodiky LEARN&PLAY je to, aby si dítě jemu nejpřirozenější cestou jazyk osvojilo. Učíme tak, aby děti byly schopny samostatně věty vytvářet.

V lekcích nechybí nic, co je dětem přirozené - tedy hry, písničky, pohyb, kreativní činnosti, ale rovněž i uvolňovací cviky na jemnou motoriku, dále hry na rozvoj osobnosti, soustředěnosti a hry na koncentraci. Předškolní děti pak mají výuku uzpůsobenu s kombinací předškolní přípravy. Výsledky jsou nanejvýš efektivní a navíc děti baví.

Rodiče mohou být na lekcích přítomni nebo se mohou dát kávu či čaj ve vestibulu centra. Náplň lekcí však sledují dle výukových materiálů z každé hodiny, dále pak zveme rodiče na konci každého měsíce na krátkou 5 - 7 minutovou náslechovou lekci, kde sledují jakým způsobem mohou dětem ve výuce pomoci a co si s nimi opakovat. Jsme však raději, pokud rodiče berou tyto lekce spíše jako informační a kompletní výuku přenechají lektorům, kteří se vhodnou metodikou LEARN&PLAY zaručují za výsledky dětí.

Nově také zavádíme zpětnou vazbu a ověření pokroku dětí, kterou je možno sledovat prostřednictvím "porfólia" každého dítěte - audiovizuální záznamy, zápisky a práce dětí, kterými se mohou prezentovat mezi známými, přáteli či ve škole.

Kurzy probíhají po celý školní rok začínáme v září, výuka neprobíhá během školních prázdnin ani svátků.
Školné je rozděleno do dvou plateb vždy pololetně s měsíční splatností.

Akropolis - rodinné centrum, Uherské Hradiště - kurzy a kroužky

MC Akropolis - PATLÁMO

"PATLÁMO" plně přizpůsobené věku a schopnostem dětí. Využíváme jednoduché tradiční i netradiční výtvarné techniky, pracujeme s papírem, textíliemi, provázky ..
MC Akropolis - Aerobic pro děti

MC Akropolis - Aerobic pro děti

Chcete posílit rytmické cítění Vašich dětí? Koordinaci pohybů? Smysl pro orientaci v prostoru a týmovou spolupráci? Posílit paměť Vašich dětí ve spojení s pohybem?

MC Akropolis - ZUMBA pro děti

ZumbAtomic® je inspirována latinsko-americkou hudbou, kterou děti, mladé slečny i kluci tolik milují. Najdete zde prvky např. merengue, salsa, reggaeton, cumbii, samba, hip-hop a spoustu dalších...
MC Akropolis - Výtvarka 3-6 let

MC Akropolis - Výtvarka 3-6 let

Děti si osvojí tradiční i netradiční výtvarné techniky, budou pracovat s různými materiály a vyrábět a vytvářet výrobky, které si po skončení kurzu odnesou domů.

MC AKropolis - Kurzy angličtiny

Výukové materiály jsou kreativní, uzpůsobeny výuce dětí a jsou vybaveny pomůckami pro výuku - CD přehrávač, notebook s internetem, dataprojektor, interaktivní tabule, lektoři dále mohou využívat kameru či fotoaparát.

MC Akropolis - Hra na kytaru

Do kurzu se mohou přihlásit úplní začátečníci, ale i pokročilí. Děti budou rozděleny podle zručnosti ve hře na kytaru.
MC Akropolis - Výtvarka 7-15 let

MC Akropolis - Výtvarka 7-15 let

Děti se naučí práci: - s keramikou (vytlačování do forem,vyřezávání podle šablon, základy točení na kruhu, malování keramiky) - netradiční techniky-bodyart (malování na tělo) - landart (tvorba v přírodě) - koláž - malba, kresba

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »