Zájmový kroužek, kurz 

YAMAHA - První krůčky k hudbě

Termín akce:07.02.2013 - 28.03.2013, 09:30 - 09:30
Místo konání:Studio pro rodinu Kroužek
Adresa:Praha

Otevíráme nový kurz hudební školy YAMAHA - První krůčky k hudbě pro děti od 2,5 let. ukázková lekce ve čtvrtek 7.2. ve studiu Kroužek - prosíme o přihlášení předem e-mailem

Obsahem kurzu jsou jednoduché písničky, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, jednoduché taneční krůčky nebo hra na rytmické hudební nástroje. Vše je doplněno výtvarnými či pracovní činnostmi. Každá hodina rozvíjí určité téma z praktického života.

Studio pro rodinu Kroužek - kurzy a kroužky

Školička pro děti od 2 let v Kroužku

Školička pro děti od 2 let v Kroužku

Školička v Kroužku na Vinohradech Pro děti 2 – 4 roky, každé PONDĚLÍ A ÚTERÝ DOPOLEDNE 8.30-12.30. Pro děti, které ještě nechodí do mateřské školy. Děti se naučí navazovat nové vztahy, zapojovat se do společné činnosti a seznámí se s činnostmi, které jsou běžné pro mateřskou školu.
Cvičení pro těhotné s prvky Pilates

Cvičení pro těhotné s prvky Pilates

každé úterý od 16.45 - cvičení pro těhotné Cvičení probíhá pod vedením zkušené lektorky a zaměřuje se na správné držení páteře a na odstranění bolestí páteře, které jsou v těhotenství obvyklé
Školička v Kroužku pro děti od 2 let

Školička v Kroužku pro děti od 2 let

Hlídání dětí - školička ve studiu Kroužek pro děti od 2 let, které ještě nechodí do školky každé pondělí a pátek dopoledne plné aktivit (tvoření, písničky, pohádky, rytmika, cvičení)
Školička ve studiu Kroužek

Školička ve studiu Kroužek

Školka, školička - hlídání dětí s řadou zajímavých aktivit ve studiu Kroužek Dopoledne pondělí - úterý - pátek plné zábavy a poznávání! Malé skupinky dětí, kvalifikovaný personál.
Oslava NAROZENIN v Kroužku

Oslava NAROZENIN v Kroužku

Hledáte prostory pro pořádání narozeninové oslavy pro Vaše děti? Máte zájem o zajištění programu během oslavy, zajištění občerstvení nebo slavnostní výzdoby? Kontaktujte nás - studio Kroužek!
Keramické tvoření pro rodinné týmy

Keramické tvoření pro rodinné týmy

KERAMICKÉ TVOŘENÍ PRO RODIČE S DĚTMI. Pro koho je kurz vhodný? Maminky (nebo i babičky) s dětmi od cca 2 let Horní hranice věku dětí není omezena – záleží pouze na jejich chuti k tvoření, vítání jsou i školáci.

Taneční hrátky s písničkou - pro kluky i holčičky

Miluje Vaše dcerka nebo syn pohyb, zpívá si oblíbené písničky a poskakuje do rytmu? Pak je právě pro ně náš kurz tanečních hrátek s písničkou ! Písničku si namalujeme, zazpíváme, zatancujeme


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Chatová základna a ubytovna DDM Cvikováček

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Divadlo Minaret Praha - Stvoření světa

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »