Zájmový kroužek, kurz 
RC Klíček - Hudební škola YAMAHA

RC Klíček - Hudební škola YAMAHA

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Rodinné centrum - RC Klíček
Adresa:Unhošť

Program Robátka je nejnovějším programem Hudební školy YAMAHA pro děti od 4 do 18 měsíců. Na jeho vývoji se podílela celá řada fundovaných odborníků z oblasti hudební pedagogiky, pediatrie a dětské neuropsychologie.

Dítěti dává možnost pozorovat a objevovat nabízené předměty s přihlédnutím k individuální úrovni smyslového vnímání. Dalšími aktivizačními prvky jsou společný zpěv, poslech hudby a hudebně-pohybové hry.

Obsahem Prvních krůčků jsou jednoduché písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech skladeb, hra na rytmické hudební nástroje.Každá hodina rozvíjí určité téma ze života dětí, které odpovídá jejich věku a zkušenostem. Ke každému tématu je připravena odpovídající píseň, báseň a poslechová ukázka. Rytmické krůčky- děti zvládají hravou formou základy hudební nauky ve spojení s praktickými činnostmi a důraz je kladen především na rozvoj hudební představivosti.

Rodinné centrum - RC Klíček - kurzy a kroužky

RC Klíček - Historie stále živá

Chcete si rozšířit obecné znalosti? Přijďte se podívat na náš kurz, který vás zábavnou formou provede českou či obecnou historií, stejně jako světem umění.

RC Klíček - Tvořivá dílnička

Děti se naučí pracovat s nejrůznějšími výtvarnými pomůckami. Vyzkouší si, jak se pracuje s různými barvami a materiály. Vytvářet budou kreativní výrobky a obrázky, které rozvíjí dětskou fantazii, učí děti trpělivosti, práce v kolektivu a hlavně zručnosti. Tvoření je přizpůsobeno různým tématickým obdobím.

RC Klíček - Cvičení pro děti

Pro děti od 1 do 2,5 roku a od 2,5 do 4 let.

RC Klíček - Pilates pro každého

Přijďte si s námi zpříjemnit svůj volný čas pilatesovou metodou. Cenu kurzu a další informace o tomto cvičení naleznete na sránkch RC Klíček.

RC Klíček - Dramaťáček pro nejmenší

Zahrajeme si na kapelu (naše první koncertování), poznáme hudební nástroje a jejich možnosti, procvičíme všechny smysly. Zazpíváme si a zároveň si zacvičíme. Zahrajem si hry na podporu soustředění a rozvíjení fantazie.

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Pohádková stezka Malou Úpou - Krakonošovy toulky

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Muzeum stavebnice Merkur, Police nad Metují

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »