Zájmový kroužek, kurz 

HaFstudio - hudební a výtvarné hrátky

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:HaF Studio Praha
Adresa:Praha

Hrátky jsou vedené nenáročnou hravou formou, děti se baví. Je možné navštěvovat pouze jeden obor (hudební, nebo výtvarné), i když programy na sebe plynule navazují.

Každé pondělí od 16,30 do 18,00.

Zpěv písní, rytmika, tóny, říkadla, taneční a rytmické hry hříčky i poslech hudby,. To vše v kombinaci s pohybem tak, aby byla stále upoutána pozornost dětí. Základy notového zápisu, intonace a rytmus, hra na Orffovy nástroje, seznámení s různými hudebními nástroji.

Kresba, malba, hlína, kašírka, plastika, grafika, koláž. Důležíté je podpořit děti v jejich svobodném projevu, pomoci ztvárnit jejich vlastní svět a představy. Výtvarným ztvárněním fantazie se děti naučí zručnosti. Používáme různé techniky a netradiční materiály. Dětem se otevírá obrovský prostor k přetvoření různých, už třeba odložených věcí v zajímavé předměty-umělecká díla. Poznají radost z vlastních schopností, vypěstují si estetické cítění.

HaF Studio Praha - kurzy a kroužky

Kurz filmového a televizního herectví

Kurz filmového a televizního herectví

Výuka herectví, filmového herectví a moderátorství. Součástí tohoto kurzu je rozvoj hlasu a artikulace pro obrazovku a film.
HaFstudio - herna Hafíčko Kafíčko

HaFstudio - herna Hafíčko Kafíčko

Herna, posezení, workshop! Herna každý den od pondělí do čtvrtka dopoledne 10,00 – 12,00, odpoledne 14,00 – 17,00. Výtvarné workshopy pondělí – středa, vždy 14,30 – 16,00. Pro maminky s malými dětmi posezení v herně, starší děti můžou a nemusí navštívit průběžně workshop v HaFateliéru. Internet k dispozici. Batolata, předškoláci, školáci, maminky, babičky, tatínkové, dědečkové, všichni jsou vítáni.
Hodinové babičky - hlídání dětí

Hodinové babičky - hlídání dětí

Jako u vlastní babičky se bude mít skvěle vaše dítě s našimi hodinovými babičkami. V příjemném prostředí herny HaFstudia jim budou vyprávět pohádky , hrát si, naučí je písničky, básničky, tanečky. Postarají se o dobrou náladu a veškeré pohodlí vašich dětí.


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Turistická základna Pavlovice

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Mořský svět

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »