Zájmový kroužek, kurz 

Rafťáček - Těhotenské plavání v bazénu Hotelu Boscolo Praha

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Bazén Hotelu Boscolo - Praha
Adresa:Praha
PořadatelRafťáček - plavání dětí

Rafťáček - Těhotenské plavání v bazénu Hotelu Boscolo Praha

Těch 9 měsíců, které tak netrpělivě čekáme na příchod miminka patří většinou k těm nejkrásnějším v životě každé ženy. K těmto 9 měsícům ale většinou patří i dny nevolnosti, obav, strachu a ne každá maminka si vždy připadá krásná, přitažlivá a spokojená.

Hledáte také Vy něco, co Vám dodá energii, navrátí fyzickou a psychickou pohodu a pomůže Vám uvolnit Vaše bolavá záda? Zkuste naše těhotenské plavání.

Plavání je přímo ideální formou pohybu pro těhotné. Snižuje se ukládání tuků, riziko kloubních bolestí a bolestí páteře. Naopak se zvyšuje fyzická a psychická kondice ženy, kterou zcela jistě budete potřebovat při příchodu Vašeho děťátka na svět.

Plavání je možné doporučit po celou dobu gravidity a přestat až krátce před porodem (38.T). Voda přináší úlevu, pocit lehkosti a volnosti. Celkově zlepšuje odolnost a kondici. Při plavání jsou rovnoměrně zatěžovány svaly celého těla, nejsou přetěžovány klouby, prohlubuje se dech a zlepšuje kardiovaskulární systém. Budeme pracovat se svým dechem, naučíme se správné relaxaci a společně s Vaším děťátkem se tak připravíme na jeho příchod na svět.

Každá maminka si určuje intenzitu cvičení podle své aktuální kondice. Po skončení lekce můžete ještě relaxovat krátce v páře, ve vířivce, či jen tak spočinout na lehátku (vše v ceně kurzu).

Pokud již doma máte jednoho či více starších ratolestí, neváhejte a vezměte je sebou, naše instruktorky se o ně rádi postarají.

 

Cena:  2450,-/ 10 lekcí

Přihlásit se do kurzu můžete kdykoliv v jeho průběhu. Cena kurzu je formou permanentky, hodiny si můžete vybírat tak, jak Vám to bude osobně vyhovovat.

 

 

 • Středa: 15.00 – 16.00hod

  Lekce trvá 60 min, na začátku lekce si vždy popovídáme jak se daří Vám a jak se daří Vašemu děťátku, naladíme se jen na sebe a na své bříško (15 min), zbytek lekce již strávíme aktivně. Nakonec si můžete odpočinout ve vířivce, v páře nebo jen tak spočinout na lehátku.

Bazén Hotelu Boscolo - Praha - kurzy a kroužky


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Black Theatre Image Praha - Představení ŽIVÝ KALEIDOSKOP

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »