Zájmový kroužek, kurz 
Plavecký bazén Liberec - Plavání a cvičení pro těhotné

Plavecký bazén Liberec - Plavání a cvičení pro těhotné

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Plavecký bazén Liberec
Adresa:Liberec

Plavání pro budoucí maminky není pouhé plavání, ale cílená příprava na rozhodující okamžik v životě ženy. Naučíte se to nejdůležitější, dýchání, zlepšíte kondici a mimo jiné si příjemným způsobem odpočinete od denního shonu a starostí, vyměníte zkušenosti, zlepšíte náladu. To vše zcela jistě přispěje k "pohodovému" porodu.

Tato pohybová aktivita nemá žádná omezení, není důležité v jakém jste měsíci, ale jak se cítíte a co vám váš požehnaný stav dovolí. Začít ale můžete i v době, kdy s partnerem teprve o početí uvažujete, na druhou stranu, pokud lékař nerozhodne jinak, chodit můžete i nedlouho před porodem.

Plavání, cvičení, pro těhotné je každé pondělí od 19.00 do 20.00 hod a každou sobotu od 8.00 do 9.00 ve výukovém, dětském bazénu.

Cvičení je koncipováno jako "otevřené", bez nutnosti navazování, trvá cca 55 min. Přijdete kdy se vám to bude hodit, či kdy se bude budoucímu mimču chtít. Cena jedné lekce je 90,-, vstupenku si zakoupíte ve wellness (pokladna nebude ještě otevřena) a individuálně přejdete k bazénu.

Těšíme se na vás.

Plavecký bazén Liberec - kurzy a kroužky

PLAVMIMI Liberec - Plavání rodičů s dětmi od 6ti měsíců do 4 let

PLAVMIMI Liberec - Plavání rodičů s dětmi od 6ti měsíců do 4 let

Pro děti v od 6ti měsíců do 2-3 let máme připraveny 2 vířivky. V každé vířivce jsou 4děti, každé se svým rodičem + jedna instruktorka. Pro děti od 2-3 let do 4 let máme připraveny malý výukový bazén. V bazénu je max.8 děti, každé se svým rodičem + jedna instruktorka.

PLAVMIMI Liberec - Samostatné plavání dětí v bazénu Liberec

PLAVMIMI Liberec - Samostatné plavání dětí v bazénu Liberec

Předmětem těchto kurzů je již cílená výuka směřovaná k plaveckým dovednostem. Proto mohou být do této kategorie přijaty pouze ty děti, které už v minulosti navštěvovaly kurzy plavání kojenců a batolat, nebo kurzy plavání malých dětí a to buď v našich kurzech nebo v jiných plaveckých klubech. Z důvodu výuky nelze zařadit děti, kteří jsou úplní začátečníci.


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Muzeum strašidel Plzeň - Plzeň jak ji neznáte

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »