Akce pro děti 

OPĚT PLNO ZÁBAVY NA LETNÍ SCÉNĚ HARFA

Termín akce:10.07.2017 - 03.09.2017
Místo konání: Praha
Adresa:Praha

LETNÍ SCÉNA HARFA VSTUPUJE JIŽ DO ŠESTÉ SEZÓNY. PRO DIVÁKY JE PŘIPRAVENO CELKEM 37 PŘEDSTAVENÍ, KTERÁ SE ODEHRAJÍ V OBDOBÍ OD 10. ČERVENCE DO 3. ZÁŘÍ 2017. LETOŠNÍ ROČNÍK PŘEDSTAVÍ OPĚT CELOU ŘADU OBLÍBENÝCH ČESKÝCH HERCŮ. NÁVŠTĚVNÍCI SE MOHOU TĚŠIT NAPŘÍKLAD NA JOSEFA DVOŘÁKA, VERONIKU ŽILKOVOU, RUDOLFA HRUŠÍNSKÉHO, VERONIKU FREIMANOVOU, LINDU RYBOVOU, DAVIDA PRACHAŘE, HALINU PAWLOVSKOU, ZDEŇKA IZERA, MONIKU ABSOLONOVOU, LEOŠE NOHU, PETRA NÁROŽNÉHO, EVU DECASTELO A DALŠÍ.

Kromě mnoha osvědčených představení, která v uplynulých ročnících trhaly divácké rekordy, se mohou návštěvníci těšit na premiéru nového nastudování brilantní komedie Donalda Churchilla Natěrač, s Leošem Nohou, Barborou Mottlovou a Evou Decastelo. Letos poprvé vystoupí na Letní scéně Harfa také Josef Dvořák. Představí se zde hned ve dvou úspěšných titulech. Prvním z nich je komedie S Pydlou v zádech, která má za sebou už stovku repríz, druhým pak vlastní adaptace muzikálu Divotvorný hrnec pod názvem Čochtan vypravuje. Vstupenky na všechna představení Letní scény Harfa lze zakoupit v předprodeji u pořadatele akce Kulturní portál.cz, dále pak v prodejních sítích TicketPortal, TicketArt, TicketPro a v Info stánku Galerie Harfa. Na Letní scéně Harfa se můžete opět těšit na mnoho zábavy. Očekávanými novinkami letošního ročníku jsou francouzská komedie Jméno s Romanem Zachem a Lindou Rybovou v hlavní roli, představení Úča musí pryč či komedie Byt na inzerát a Příběh jednoho hradu. Kulturním zážitkem pak bezesporu bude vystoupení Rudolfa Hrušínského s Veronikou Freimanovou v romantické komedii Bosé nohy v Parku. Velký ohlas v minulosti sklidily hry s excelentním komikem Petrem Nárožným. Letos se s ním diváci mají možnost setkat nejen v situační komedii V Paříži bych tě nečekala, tatínku, ale také po boku Václava Vydry v komedii Víš přece, že neslyším, když teče voda nebo s Naďou Konvalinkovou ve hře S Tvojí dcerou ne!. Stejně jako v minulých ročnících se na Letní scéně Harfa představí divácky oblíbená one-man show. Legendární inscenace Caveman se do nákupního centra vrací hned třikrát. Chybět nebudou ani další oblíbené tituly, které mají v programu Letní scény Harfa několikaletou tradici – kultovní představení Monology vagíny, one-man show Táta a talk show Haliny Pawlovské Manuál zralé ženy. Na střeše Galerie Harfa se představí také Zdeněk Izer se svou show Zdeněk Izer a autokolektiv. Milovníci stand-up comedy pak ocení vystoupení komiků z pořadu Na stojáka! Miloše Knora, Petra Vydru a Jakuba Žáčka s jejich speciálním hostem Veronikou Žilkovou. Tvůrci Letní scény Harfa nezapomněli ani na nejmenší diváky. Jako rozloučení s prázdninami pro ně připravili pohádkový muzikál z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Princové jsou na draka. Letní scéna Harfa se nebojí ani nepříznivého počasí. V případě deště se totiž představení přesouvají do 200 m vzdáleného Divadla Gong. O přesunu se rozhoduje v den konání představení zhruba v 17 hodin (v případě pohádek v 15 hodin). Všechny potřebné informace budou zveřejněny na webových stránkách www.letniscenaharfa.cz.

Praha - další akce pro děti

Spuštění oficiálního webu pražských náplavek

01.01.2010 - 01.01.2110 | Spuštění oficiálního webu pražských náplavek

Praha, 18. duben 2016 – Společnost TRADE CENTRE PRAHA (TCP), která zajišťuje komplexní péči o náplavky v Praze, spustila 18.04.2016 internetové stránky www.prazskenaplavky.cz.

Na novém webu nalezne každý návštěvník vše důležité spojené s děním na pražských náplavkách. Jsou zde umístěny informace o  plánovaných akcích na všech náplavkách ve správě TCP, nechybí historie a ani současnost náplavek nebo praktické informace, jako jsou interaktivní mapa s náplavkami a nábřežími, přívozy, památkami, přístavišti a důležité kontakty. Nové stránky slouží také jako komunikační platforma pro nájemce náplavek a organizátory akcí. 


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Větrný mlýn v Kuželově

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Rozhledna Borůvka Hluboká - autor Marzper, licence CC 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »