In-line bruslení je sport vhodný pro všechny generace. Klidně tedy můžete vyrazit na rodinný výlet na bruslích, ovšem nejprve musíte naučit své děti správně bruslit. A protože děti se většinou naučí rychleji bruslit ve skupině vrstevníků než s rodiči, je určitě namístě přihlásit dítě do kroužku, kde se mu bude věnovat zkušený trenér. Trenér navíc bude dohlížet na techniku bruslení Vašeho dítěte, což je velmi důležité. Při nesprávné technice a nesprávných návycích může mít totiž in-line bruslení negativní dopady na zdraví. Správné bruslení je však pro zdraví prospěšné – posiluje stehenní a hýžďové svaly, rozvíjí balanční a koordinační schopnosti a – například v porovnání s běháním – šetří klouby dolních končetin. Nezapomínejte také dbát na bezpečnost a pořiďte dětem chrániče a helmu.

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Baby Club Hobit Karlovy Vary - Plavání rodičů s dětmi

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Zimní stadion Havířov

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »