Nedostatek přirozeného všestranného pohybu v dětském věku vede k nesprávnému držení těla. A právě gymnastika může být vhodnou formou tohoto všestranného pohybu, který napomáhá správnému držení těla. Gymnastika je vhodná pro chlapce i děvčata a rodiče jistě potěší, že je to cvičení nenáročné na výbavu. Dětem postačí cvičky a gymnastický dres nebo kraťasy a tričko. Existují dva druhy gymnastického cvičení – sportovní a moderní gymnastika. Zatímco moderní gymnastika je spíše dívčí záležitostí, sportovní gymnastice se běžně věnují i chlapci. Moderní gymnastika kombinuje prvky baletu, gymnastiky a tance; sportovní gymnastika zahrnuje cvičení na bradlech, hrazdě, kladině a podobně.


Kurzy a kroužky

 SVC Plzeň - Pallovka - Moderní gymnastika

SVC Plzeň - Pallovka - Moderní gymnastika

SVČ Pallovka v Plzni otevřela pro děvčata kroužek gymnastiky. Náplní je například cvičení s náčiním, učení se správného držení těla a pro starší secvičování sestavy.

Plzeň
DDM Mikádo - moderní gymnastika

DDM Mikádo - moderní gymnastika

Spojení gymnastiky, akrobacie, baletu a tance jak s náčiním tak i bez. Základy cvičení s obručí, stuhou, míčem, kuželem, švihadlem atd.

Vysoké Mýto

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Výhled z rozhledny Blatenský vrch u Horní Blatné - autor Tuten, licence CC 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  JakFIT.cz Praha

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »