Kluby pro starší děti a mládež napomáhají sociálnímu začleňování těchto osob a poskytují jim bezpečný prostor pro realizaci různých volnočasových aktivit. Mladí lidé se v takových klubech setkávají ve svém volném čase, tedy odpoledne. Čas strávený v klubu pro mládež může mít různou náplň: lze ho využít ke sportu, pohybu, četbě, výtvarným činnostem, poslechu hudby, hraní stolních her i k vlastním aktivitám. Kromě toho zde mladí lidé mohou nalézt podporu a poradenství v obtížných životních situacích. Největší snahou klubů pro mládež je především pozitivně ovlivňovat životní styl mladých lidí.

Kurzy a kroužky

MC Pohádka - Youth club

MC Pohádka - Youth club

Část mladých lidí z působících v současném našem Youth clubu /Pavlína Hušková a Jan Hlavsa/ spolupracovala i na loňské výstavě s názvem "T. G. MASARYK - ZAKLADATEL EVROPSKÉ DEMOKRACIE" a další výstavy „COMENIUS V EVROPĚ - ŽIVOT, DÍLO A ODKAZ“, „DUCHOVNÍ IDENTITA SEVERNÍCH ČECH“ a „OD MISTRA JANA HUSA K SOUČASTNOSTI“.

Ustí nad Labem

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »