Kurzy vaření pro děti se stávají velmi populárními. Pokud tedy vaše děti rády pomáhají v kuchyni a pozorují vás, když vaříte, zkuste je přihlásit do dětského kurzu vaření. Děti se zde seznamují se základními surovinami, s kuchařskými postupy i s kuchyňským nádobím a náčiním – tedy tím, které pro ně není nebezpečné. A samozřejmě také pod dohledem zkušeného dospělého společně vaří, přičemž recepty jsou zjednodušeny a uzpůsobeny tak, aby je děti zvládly. Na konci hodiny si děti pochutnají na tom, co samy uvařily. Po několika hodinách vaření vás třeba děti překvapí a něco dobrého vám doma uvaří.

Kurzy a kroužky

DDM Bílina - Cukrárna u Milušky

DDM Bílina - Cukrárna u Milušky

Baví vaše děti pečení? Mají rády sladké? Potom je můžete přihlásit do kroužku s příznačným názvem Cukrárna u Milušky. Děti se budou učit pečené i nepečené cukroví a jiné dobroty.

Bílina
DDM Jindřichův Hradec - Vaření

DDM Jindřichův Hradec - Vaření

DDM Jindřichův Hradec si pro všechny děti, které se chtějí naučit vařit připravil kroužek kuchařského umění. I chlapci jsou vítáni!

Jindřichův Hradec
Chefparade - dětské kurzy vaření

Chefparade - dětské kurzy vaření

Chcete svým dětem dopřát něco výjimečného? Přijďte do Chefparade na Dětský kurz vaření, Narozeninovou oslavu, Cupcake nebo Čokoládovou party, na kterou Vaše děti nikdy nezapomenou!

Praha
Praha, Radisson Blu Alcron - Kurz vaření pro děti

Praha, Radisson Blu Alcron - Kurz vaření pro děti

Přihlašte své děti na exkluzivní lekci vaření pod vedením šéfkuchaře Roman Pauluse nebo jeho talentovaných kuchařů. Zatímco se Vaše děti budou učit kulinářským základům a bavit se, dopřejte si klidný sobotní oběd v restauraci La Rotonde.

Praha
DDM Rokytnice - Vaření aneb holky, kluci v akci

DDM Rokytnice - Vaření aneb holky, kluci v akci

Vařit v dnešní době nemusí umět jen žena, ale do kulinářství se může zapojit i muž. Přijďte si s námi něco upéct, usmažit nebo uvařit. Bude to zábava!

Rokytnice nad Jizerou
DDM Rychvald - Vaření

DDM Rychvald - Vaření

Vhodný pro děti již předškolního věku i dospělé. Základy studené i teplé kuchyně. Děti se naučí postupy nejzákladnějších jídel, dospělí si zase můžou zdokonalit svoje chuťové buňky a přiučit se něco nového.

Rychvald
DDM Tachov - Děti v akci

DDM Tachov - Děti v akci

„ Co si uvaříme, to si sníme“ ! Vaření, stolničení, stolování, práce v kuchyni, vlastní recepty, vlastní kuchařka. Kroužek vhodný i pro přípravu na budoucí povolání.

Tachov
DDM Šikula - Co je pod pokličkou?

DDM Šikula - Co je pod pokličkou?

Víte co je to tempeh? K čemu se používá natto? Jestli se dá jíst tofu? Ne? Tak přijďte k nám a společně si připravíme nějakou zdravou dobrotu.

Uherské Hradiště
MC Sluníčko - Vaření

MC Sluníčko - Vaření

Děti se naučí základy vaření, jednoduchá i složitější jídla, základy stolování.

Uničov
Co to tu voní?

Co to tu voní?

Společně se seznámíme s ostatními dětmi, napečeme si domácí zdravé sušenky na odpolední oslavu a vyrobíme si různé dekorace pro naši párty (čepičky, prostírání, ozdobná brčka apod.)

Kašperské Hory
KUCHTÍK

KUCHTÍK

Kurz vaření pro nejmenší, studená kuchyně dle moderních trendů přizpůsobená dětem, ideální pro rozvoj jemné motoriky a představivosti. Lektor Bc.Zdenka Holadová Cena : Od února do června - 22 lekcí za 2700 Středa : 17:15 - 18:00 Více zde: http://mcpohadka-jesenice.webnode.cz/news/kuchtik/

Jesenice

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »